Кохання до такої жінки для чоловіка на кшталт хвороби: він вже не належить собі, він готовий за першим покликом бігти до неї і виконувати будь–які її забаганки. Завидний у всіх сенсах чоловік йде від красуні–дружини до пересічної сіренької мишки, залишаючи оточення в цілковитому здивуванні: що він у ній знайшов? Чоловіки, які пережили кохання до такої жінки, часто згодом не можуть зрозуміти, що з ними трапилося: "На мене ніби запаморочення найшло!"

Читайте також: Назвали період, коли пари найчастіше зраджують

Якщо чоловік вчасно не розлучиться з такою жінкою, вона може його погубити – він поплатиться своєю кар'єрою, втратить гроші, його спіткає розлад у всіх справах, пише tsn.ua.

Поки ці жінки поряд з чоловіками, справи останніх приходять в занепад. Але варто їм розлучитися, як все налагоджується, і проблеми, які ще вчора здавалися нерозв'язними, залагоджуються ніби самі собою. Жінок, що представляють небезпеку для чоловіків, можна умовно розділити на чотири категорії.

Мати. Ця жінка дуже схожа на його маму. Вона може бути як її копією, так і віддалено її нагадувати якимось нюансом – поворотом голови, голосом, формою рук, вигином стегон. Коли він дивиться на неї, в його голові ніби щось клацає, і вона отримує над ним таку саму владу, як і мати над своєю дитиною.

Навіщо ж чоловікові така жінка, особливо якщо він успішний, обіймає хорошу посаду і багато заробляє? Можливо, комусь це здасться парадоксальним, але саме таким чоловікам більш за все потрібна материнська опіка. Що успішніший і реалізованіший чоловік, тим раніше він віддалився від своєї матері. Ось і виходить, з вигляду сильний чоловік, але в душі залишається дитиною, яка недоотримала ласки і тепла. Причому винятково з власної вини – за успіх, як і за все в цьому житті, доводиться платити. А тут він зустрічає жінку, яка так нагадує його маму. Та він на все готовий заради неї. Не дивно, що вона починає керувати ним. Він "включає" в собі дитину, але як дорослий чоловік починає деградувати.

Читайте також: Чому чоловіки не розуміють жіночих натяків

Сексуальна фантазія. Вона його мрія, його нереалізована сексуальна фантазія. Можливо, вона схожа на його однокласницю, яку він кохав безмовно, відому кінозірку або у неї просто параметри 90-60-90. Зустрівши таку, чоловік думає тільки про секс: ще б пак, адже тепер він може отримати те, про що мріяв ще в підлітковому віці – так він позбавляється свого давнього комплексу. І якщо вона відповідає взаємністю, то весь інший світ йому вже просто не потрібен, і світ йому цього не вибачає.

"Бідна овечка" або втрачена дочка. Історія, в якій дорослий, зрілий чоловік знаходить свою втрачену дочку. Зрозуміло, не в прямому сенсі цього слова. Просто з якихось причин він не реалізувався як батько. Наприклад, хотів доньку, а народився син. Або народилася дочка, але він займався бізнесом і не міг приділяти їй стільки уваги, скільки хотів і вважав за потрібне.

Варіантів може бути чимало. І ось, зустрічаючи ту, яка, зазвичай, здається йому дуже нещасною, яка потребує турботи і опіки, він прожогом кидається на допомогу. Його поведінка не що інше, як нереалізоване батьківство – поруч з такою жінкою чоловік почувається всесильним, що, звісно ж, неймовірно лестить його самолюбству.

І від звичайної турботи чоловіка про свою жінку ці стосунки відрізняються тим, що "бідна овечка" весь час підживлює в ньому необхідність цієї турботи. Щоразу вона так зворушливо дякує йому за те, що він для неї робить, що він, з одного боку, почувається безмежно щасливим, а з іншого – розуміє, що трохи не дотягує до рівня бога, роль якого він хоче грати в її житті. І він намагається побігти ще далі, стрибнути ще вище, принести ще більше, купити подарунок ще дорожче. В результаті у нього притупляється інстинкт самозбереження – він робить необдумані вчинки, укладає ризиковані операції. Така жінка порушує його бачення реальності, що з часом призводить до сумних результатів.

Читайте також: Скільки повинно бути сексуальних партнерів

Сирена. І, нарешті, четвертий тип жінок, згубних для чоловіків – це сирени, які в буквальному сенсі ведуть чоловіка до краху всього його життя, а, можливо, і до смерті. Наприклад, у чоловіка є фатальна мрія – балотуватися в президенти або почати стрибати з парашутом – досягнення, яке може коштувати йому численних втрат. І всі, кому він небайдужий, умовляють його цього не робити. Але ось з'являється жінка, яка починає підігрівати цю його свідомо небезпечну мрію. Він у захваті: "Нарешті я знайшов ту, єдину, яка мене розуміє!" Він готовий кинути до ніг жінки весь світ, не розуміючи, що вона, як гомерівська Сирена, своїми солодкими піснями веде його до загибелі. Коли він, нарешті, усвідомлює, що до чого, часто буває вже пізно виправляти становище.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook