Зварювальнику з України, який офіційно працював на заробітках у Польщі, недоплатили загалом 25 тис. злотих, що дорівнює близько 200 тис. грн.

Читайте також: Українським заробітчанам влаштували приємний сюрприз у польських супермаркетах

Про це повідомляє ТРК "Україна".

"Я звертався безпосередньо до самого керівника. Він спочатку говорив, що він віддав ті кошти тому, в кого я працював. А той виїхав у Францію. Мабуть, сподівався, що уже це не з'ясується. Коли той приїхав з Франції, я під'їхав до нього додому, а він говорить, "І мені не доплатили", – згадує потерпілий.

Також уточнюється, що за роботу із монтажу системи охолодження повітря, яка була виконана ще у січні-травні 2017 року, українцю не виплатили більше 8 тис. злотих (близько 64 тис. грн).

"В очікуванні своїх грошей Ярослав організував у Польщі бригаду будівельників з українців. Але і з цим не склалося. На одному з об'єктів їм не доплатили третину – 17 тис. злотих. Це 136 тис. грн. Працівники насилу зібрали гроші, аби повернутися в Україну", – йдеться в матеріалі.

Читайте також: Волиняни, які хотіли влаштуватись на роботу у Польщу, стали жертвами шахрая

Робітникам урвався терпець і Ярослав разом зі знімальною групою приїхав до офісу фірми-підрядника. Але там пояснили, що для виплати грошей немає підстав, адже відсутній протокол прийому виконаних робіт.

"У договорі дійсно йдеться про надання протоколу виконаних робіт. Але хто повинен був його пред'явити, Ярославу наймачі й не думали розтлумачити", – пише видання.

Єдиною можливістю повернути гроші для чоловіка залишається звернення до суду. Перші його витрати на адвоката та справу – 6 тис. злотих, або 48 тис. грн. Незалежно від результату справи, він збирається повернутися в Україну, де в нього сім'я, і вже тут організувати свою бригаду для виконання будівельних робіт.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter