Понад 109 тисяч гривень із бюджету Луцька привласив колишній директор КЗ "Центр туризму, спорту та екскурсій" управління освіти і науки Волинської ОДА, дописавши додаткові робочі години підставній особі.

Читайте також: У селі поблизу Луцька директор підприємства привласнив понад 700 тисяч гривень бюджетних коштів

Про це під час сесії міської ради розповіла перша заступниця керівника Луцької місцевої прокуратури Волинської області Катерина Балас, звітуючи про діяльність прокуратури за 2020 рік. Пише ІА Волинські новини.

Як йдеться у звіті, слідчі СВ Луцького ВП ГУНП у Волинській області протягом 2020 року завершили розслідування у 13 кримінальних провадженнях, в яких встановлено збитки, заподіяні місцевому та державному бюджетам, в загальному розмірі у понад 640 тисяч гривень.

Наприклад, 3 квітня 2019 року слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом привласнення службовою особою грошових коштів.

З 21 січня 2015 року по 26 вересня 2018 року ексдиректор КЗ "Центр туризму, спорту та екскурсій" з метою привласнення коштів вніс неправдиві відомості щодо кількості відпрацьованих годин певним працівником до табелю обліку робочого часу, що не відповідало дійсності. Колишній директор добре знав, що зазначена особа ніколи не працювала у закладі та жодних робіт у ЦТСЕ не виконувала. Цим він заподіяв комунального закладу матеріальної шкоди майже на 110 тисяч гривень. Станом на сьогодні кримінальне провадження перебуває на розгляді у Луцькому міськрайонному суді.

Читайте також: На Волині працівниця банку привласнила кошти вкладника

Вочевидь, йдеться про колишнього директора комунального закладу Леоніда Толстіхіна, який очолював комунальний заклад протягом 32 років. З 26 вересня 2018 року і донині посаду директора Центру туризму спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації займає Богдан Бальбуза.

Всього, зі слів Катерини Балас, із 640 тисяч гривень збитків, заподіяних у 2020 році місцевому та державному бюджету на території Луцька, під час досудового розслідування та судового розгляду вдалося повернути трошки більше 528 тисяч гривень.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook