На луцького "маленького олігарха", депутата міськради Андрія Покровського нарікає науковець з Іспанії Роджеріо Ліма Рот, якого у 2015 році ошукали під час купівлі квартири в ЖК "Казкова оселя", що належить Покровському. Йдеться не тільки про затягування будівництва багатоповерхівки, а й про те, що квартира, попри обіцянки забудовника, виявилася непридатною для користування. Шукаючи справедливості та зневірившись в українських судах, іноземець тепер надсилає листи в Генеральну прокуратуру.

Читайте також: На Волині молодик на спортбайку врізався у паркан, хлопець у ренімації

Петро Порошенко із великим запізненням 14 березня прибув у Волинську область. У Луцьку, де його чекали на з'їзді лісівників, президент так і не з'явився, але все ж приїхав на мітинг до Ковеля. Щоправда, змусив людей чекати, адже запізнився на кілька годин.

Читайте також: Живий "Свинарчук", плакати та кульки-свинки: як у Луцьку чекали на приїзд Порошенка, який так і не приїхав (фоторепортаж)

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця поділився думками щодо майбутніх виборів президента України-2019 та результати роботи команди чинного президента України.

Читайте також: Фальсифікація виборів на Волині: люди не можуть знайти себе у списках виборців

Резонансна подія – банер з викликом до Президента, який з’явився вночі перед візитом Петра Порошенка на Волинь – відразу викликав реакцію в соцмережах. Аби відкинути політичну складову і розставити усі крапки над "і" "Спілка воїнів АТО Волині" провела брифінг.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook