Вдалось впізнати молодих людей, які на зустрічі Петра Порошенка з ковельчанами виривали плакати з питаннями "Свинарчуків за ґрати", "Хто покриває бізнес на крові?". Ними виявились місцеві спортсмени та бійці.

Читайте також: Як Порошенку цілували руки на Франківщині (відео)

Про це пише ІА Волинські Новини.

Депутат Волиньради Вячеслав Рубльов, який був безпосереднім учасником подій, зазначив, що плакати просто виривали.

"Сталося те, що в демократичному суспільстві неприпустимо, – переконаний Вячеслав Рубльов. – У демократичному суспільстві проти людей, які хочуть, щоб їх почули, не направляють бойові угруповання "тітушок", які нападають і відтісняють людей, котрі хочуть задати питання гаранту".

Очільник волинського УКРОПу додає: чоловіки, які виривали плакати в ковельчан, були спортивної статури, частина з яких була з навушниками, а отже – представниками якоїсь охоронної структури.

"Однозначно, вони не давали людям, які хочуть почути відповіді на питання про розкрадання Укроборонпрому, про корупцію, про війну, не те що доступитись до гаранта, а навіть, аби він їх помітив. Це був спіч, після якого Порошенко поїхав, і живого спілкування з ним як з кандидатом на пост Президента України не було. На жаль, влада запозичує ті ж самі силові методи боротьби з народом, як і попередня, але ми пам’ятаємо до яких трагічних наслідків це призвело", – зазначив він.

Читайте також: Скільки платив Порошенко тітушкам за "підтримку" в Івано-Франківську

На відео ТРК "Аверс" добре видно, як юнаки приховують обличчя, закривають плакати і навіть виривають їх з рук. Коли бачать камеру – помітно нервують.

Адже, як вдалось встановити, більшість з них – місцеві спортсмени. Професійні, треновані, титуловані. Отож, кому з молодиків так не сподобались питання президенту?

У соцмережах вдалось відшукати інформацію про більшість з тих, хто був залучений до акції. За дивним "збігом обставин", всі вони – спортсмени.

Якубович Богдан (м.Ковель) – тренер з ММА, тренер у фітнес клубі "АПЕРКОТ".

Сущ Владислав (м.Ковель) – представник фанатської групи ЦСКА, займається боксом у СК "Панчер".

Арман Сароян (м.Ковель, м.Люблін) – боєць ММА, займається та тренується в Любліні.

 

Левчик Яків (м.Ковель) – майстер спорту України з боксу, тренується у СК "Панчер".

 

Смаль Роман (м.Ковель) – займається боксом у СК "ПАНЧЕР".

Наконечний Олександр (м.Ковель) - представник фанатської групи ЦСКА.

 

Сільчук Владислав (м.Ковель) – займається кікбоксингом WAKO.

 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook