Про маніпуляції навколо конкурсу на призначення нового очільника санаторію матері та дитини "Пролісок" та своє бачення ситуації в прямому ефірі програми "Відкрита влада" ТРК "Аверс" розповів голова Волинської обласної ради Ігор Палиця. Очільник облради зазначив, що не розуміє, чому згаданому питанню приділяють стільки уваги. 

Читайте також: Голова Волинської облради Ігор Палиця відзвітувався за 2017 рік і окреслив плани на 2018 рік

"Я не розумію чому виникає стільки маніпуляцій навколо цього питання. Мені дуже подобається те, що санаторій зберігся, що він «живий». Хвилювань колишньої очільниці закладу Валентини Касарди не розумію. Як відомо, вона також подала свою кандидатуру на конкурсну комісію. Зараз триває конкурс, за результатами якого й буде визначена особа, рекомендована Волинській обласній раді на цю посаду", - зазначив Ігор Палиця.

Водночас, голова депутатського корпусу Волиньради зазначив, що негативно ставиться до численних клопотань депутатів щодо призначення Валентини Касарди. 
"Коли мені телефонують депутати різних рівнів з проханнями щодо того, яке рішення варто прийняти, то тут я вже можу відреагувати по-різному. Саме тому на сесії Волинської обласної ради я попросив, щоб не було політики", - розповів Ігор Палиця. 

На його думку, керівником санаторію має бути людина, яка має власне бачення розвитку об’єкту і готова працювати для успішного функціонування та розвитку закладу.

"Це може бути молода людина, яка добре знайома з роботою санаторію, і водночас готова запроваджувати щось нове. Валентина Касарда, якщо не виграє конкурсу, може стати радником нового очільника санаторію, поділитися своїм досвідом та знаннями. Навічно закріплених за кимось посад у нас немає", - розповів голова облради. 

За його словами, рішення щодо призначення нового директора буде прийматися із урахуванням і думки колективу і бачення експертної комісії.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter