Мешканці Кічкарівки невдоволені тим, що їм доводиться по півгодини чекати на автобус.

Читайте також: У Луцьку кілька маршруток змінили схему руху

Про це розповіла член виконкому Ірина Чебелюк під час засідання 20 березня, пише ІА Волинські Новини.

Так, з її слів, графік руху маршруту №3 змінили, тож багато хто з мешканців мікрорайону спиртзаводу та Кічкарівки не можуть доїхати в інші мікрорайони міста. Маршрутку №22, як розповіла член виконкому, доводиться чекати по півгодини. Тож вона поцікавилася, чи можна врегулювати питання, адже лучани нарікають на таку роботу перевізника.

Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов, перевізником на цьому маршруті є ТзОВ "Санрайз", працюють 10 автобусів з інтервалом руху 11 хвилин.

Читайте також: У Луцьку водій тролейбуса, незважаючи на пасажирів, курив у салоні − соцмережі

Ірина Чебелюк на це зауважила, що з вулиці Богдана Хмельницького до спиртзаводу їй доводиться добиратися 30 хвилин, чекаючи на маршрутку №22. Отже вона просила перевірити цю інформацію. Увесь мікрорайон, мовляв, паралізований через те, що туди курсує лише один маршрут.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт доручив начальнику управління транспорту та зв’язку перевірити, чи дотримується перевізник графіку руху, та відзначив, що у групу оперативного реагування "15-80" щодня надходять дзвінки від лучан щодо недотримання графіку руху, запізнення автобусів тощо. Тому перевізників варто контролювати.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook