Збірна України з бойового самбо прийняла участь в XXV чемпіонаті світу серед чоловіків та світовiй першості серед юнаків, які пройшли в Твері (Росія).

Разом з нашими спортсменами на території країни-агресора в мундіалі брала участь і збірна так званої "донецької народної республіки".

На скандальну ситуацію звернув увагу офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан (Штірліц) на своїй сторінці в Twitter, – пише OBOZREVATEL.

"В той час коли за Україну гинуть кращі представники нації, українські спортсмени беруть участь в змаганнях з представниками терористичної організації "ДНР" і стоять в одному з ними строю? МінСпорту, що це за л*йно?", – написав Штірліц.

Також до складу національної збірної увійшов і лучанин Іван Пасич, який посів друге місце та став "срібним" призером Чемпіонату світу.

За підсумками дорослого турніру (чоловіки від 2001 року і старше) Україна завоювала 3 золоті та 3 срібні медалі, посівши перше місце в командному заліку. У Росії 3 "золота", 2 "срібла" і 1 "бронза".