Львівські медики  швидкої допомоги замість того, щоб урятувати чоловіка, який втратив свідомість, хотіли відвезти його в морг.

Про це у спільноті «Варта-1» написала львів'янка Віра Гегт. 

Інцидент із медиками стався сьогодні, 14 грудня, на вулиці Стрийській.

«Прикрий інцидент стався на вул. Стрийська, 87а. Там чоловік вдарившсь скронею втратив свідомість. Перехожі викликали швидку, яка їхала 30 хвилин. Коли лікарі нарешті приїхали, на запитання «куди повезуть чоловіка», лікар відповів –морг. При цьому людина була жива. Коли свідки події почали кричати, щоб медики рятували постраждалого,  лікар сказав, щоб усі присутні самостійно переклали постраждалого на ноші», – розповіла жінка.

«Стояли одні жінки, хто мав перекладати? Після того, як чоловіка поклали на ноші, його роздягли до гола, знявши до колін штани і нижню білизну. Це все зняли на відео, але з коректності до людини викладати його не буду.  Лікар грубіянив людям, які викликали швидку. Після того, як дізнався, що ми знімаємо на відео, сказав, що нічого не боїться. А в кінці, коли швидка вже від'їжджала, лікар ще і показав всім середній палець», –додала Віра Гегт. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook