Фахівці з лабораторії судово-вибухових речовин Міністерства оборони Великобританії знайшли тротил та інші компоненти на уламках польського президентського літака Ту-154М, що розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року.

Читайте також: Поляки створять телеканал для боротьби з російською пропагандою

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на портал wPolityce.pl.

Зазначається, що в переважній більшості 200 зразків, які були передані Національною прокуратурою в травні 2017 року лабораторії, підпорядкованій Міністерству оборони Великобританії, виявлені сліди речовин, які використовуються для виробництва вибухівки, включаючи тротил.

Читайте також: Бойко і Медведчук у Москві зустрілись із прем'єром РФ Медведєвим

"Ця інформація прихована слідчими. Однак, ми дізналися, що кілька тижнів тому в польську прокуратуру надійшов лист, що повідомляє про часткові результати дослідження, проведеного в лабораторії судово-вибухових речовин (Forensic Explosives Laboratory), підпорядкованій Міністерству оборони Великобританії, яка спеціалізується на судово-медичних дослідженнях, пов’язаних з вибуховими речовинами", – йдеться в повідомленні.

7 вересня 2018 року польські слідчі завершили огляд уламків Ту-154М у Смоленську, на якому у квітні 2010 року розбився президент Польщі Лех Качинський. Вони перевіряли серед іншого структурні елементи літака.

Наприкінці липня Слідчий комітет Росії погодився на приїзд до Смоленської області польських прокурорів і експертів для обстеження останків польського літака Ту-154М.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook