У результаті спільного рейду прокуратури Волинської області та працівників Управління стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України у Володимирі-Волинському 26 січня 2020 року припинено діяльність нелегального грального закладу. Про це повідомляє прократура Волині у Facebook.

Читайте також: Стало відомо, хто був за кермом автівки, яка на смерть збила дівчину неподалік Луцька

У вечірній час у приміщенні без жодних вивісок чи ознак діяльності, у порушення Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні" клієнтам надавали доступ через мережу "Інтернет" до віртуальних казино з метою отримання прибутку з обов’язковою умовою сплати гравцем грошових коштів.

У ході огляду місця події у закладі виявлено та вилучено обладнання, за допомогою якого громадянам забезпечували доступ до азартних ігор (8 системних блоків, 5 моніторів, ноутбук, відеореєстратор) та чорнові записи адміністраторів клубу.

Відомості про незаконне заняття гральним бізнесом Володимир-Волинською місцевою прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Читайте також: Лучанин на BMW збив 36-річну жінку (фото)

Вживаються заходи задля встановлення осіб, причетних до незаконної діяльності, та притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.

Довідково: згідно санкції ст. 203-2 Кримінального кодексу України, зайняття гральним бізнесом карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за зайняття гральним бізнесом, караються штрафом від сорока тисяч до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: "Нас з'єднала і роз'єднала війна", – кохана загиблого волинянина Миколи Сорочука

При цьому, обладнання, яке використовується для організації грального бізнесу, гроші, цінності, здобуті в результаті такої протиправної діяльності підлягають спеціальній конфіскації в порядку ст. ст. 96-1, 96-2 Кримінального кодексу України за вироком суду.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook