У Луцьку створили тимчасовий оперативний центр при Луцькій міській раді для організації допомоги пільговим категоріям громадян – мешканцям Луцької об'єднаної територіальної громади. Про це інформує радник Луцького міського голови Ігор Поліщук на своїй сторінці у мережі.

Читайте також: У Луцьку через коронавірус дезінфікуватимуть усі громадські місця та під'їзди

Основна мета вказаного центру – прийом телефонних звернень, надання консультацій, забезпечення комунікації та у критичних випадках – надання допомоги пільговим категоріям громадян, що опинилися у скрутних життєвих обставинах шляхом доставки продуктових наборів.

"Луцькою міською радою та Фондом Ігоря Палиці "Тільки разом" укладено договір про співпрацю, у відповідності до якого Фонд безоплатно забезпечить необхідні для роботи оперативного центру продуктові набори для подальшої доставки громадянам з числа пільгових категорій", – повідомляє Ігор Поліщук.

Тимчасовий оперативний центр розпочинає роботу з 24 березня і працює до особливого розпорядження.

Телефон "гарячої лінії" тимчасового оперативного центру – 20-30-03 зі стаціонарного телефону або 0332 20-30-03 з мобільного.

Тимчасовий оперативний центр працює щоденно без перерви та вихідних з 08:30 до 17:30.

Читайте також: Депутати у Луцьку та на Волині виділили 120 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом

В оперативному центрі одночасно працюють 5 спеціалістів, які будуть приймати телефонні дзвінки та надавати консультації громадянам з числа пільгових категорій, а волонтери з числа працівників міської ради, які будуть здійснювати, у разі необхідності, виїзд до заявника додому та доставку продуктових наборів.

Для уникнення випадків шахрайства та надання допомоги дійсно тим, хто її потребує, спеціалісти центру будуть перевіряти пільговий статус заявника та ретельно перевіряти інші обставини, вказані заявником.

Нагадаємо, 18 березня, під час наради щодо боротьби з коронавірусом, народний депутат від Луцька Ігор Палиця закликав Луцьку міську та Волинську обласну влади зупинити поточні видатки з бюджетів. Нардеп зазначив, що 20 мільйонів буде виділено з Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом".

Крім того, Луцька міська рада на позачерговій сесії 19 березня, вирішила збільшити видатки департаменту фінансів та бюджету на надання субвенції обласному бюджету для обласної клінічної лікарні на заходи з боротьби з коронавірусом у сумі 60  мільйонів гривень.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook