75-річна пенсіонерка стала жертвою зухвалих грабіжників, які під виглядом працівників газової служби проникли до її помешкання.

Читайте також: У відомому закладі Луцька грабіжник викрав з кишені 22 тисячі гривень

Інцидент стався на Тернопільщині 15 червня, повідомляє chasopys.te.ua.

Двоє незнайомок представилися працівниками газової служби та повідомили, що оглядають лічильники. Жінка впустила їх до помешкання. Допоки господиня показувала одній шахрайці лічильник та витяжку на кухні, інша непрохана гостя встигла вміло обнишпорити іншу кімнату та знайти заховані  в шафі у сумці гроші – 21 тисячу гривень, 5800 доларів та 150 євро.

Псевдоробітниці швидко попрощалися та покинули дім, а жінка лише через декілька годин помітила пропажу готівки.

Читайте також: Прив’язали до ліжка і виривали зуби: підлітки дві години катували пенсіонерів

Поліцейські вкотре застерігають краян не довіряти незнайомцям. Якщо до вас завітала підозріла особа, котра назвалась працівником будь-якої державної чи комунальної установи, в першу чергу попросіть її пред’явити посвідчення, також зателефонуйте на підприємство, аби з’ясувати усі обставини даного візиту. Перевірте ретельно почуту інформацію, не поспішайте впускати їх до помешкання, віддавати  гроші за будь-які послуги, розмінювати чи міняти купюри.

У випадку відмови від надання зазначених документів або при відсутності їх у невідомих, одразу повідомляйте про такі візити поліцейських.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook