Щодо перерахунку пенсій в Україні найбільш гострі питання на сьогодні стосуються "чорнобильців", а людей з великим трудовим стажем, але малою заробітною платою.

Читайте також: Назвали вражаючу цифру українських заробітчан у Польщі

Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає УНН.

"Найбільш гостре сьогодні питання для "чорнобильців", і треба врахувати одну з головних проблем пенсійної реформи, що дуже малу надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем 35-45 років, але малою заробітною платою… Ми працюємо,.. все-таки питання великого строкового стажу і маленької зарплати мають бути перераховані. І я знаю, що Мінсоцполітики зараз готує відповідні розрахунки і пропозиції... Все-таки треба це питання врахувати і зробити для цих людей якусь окрему програму", – сказав Розенко.

І додав, що все залежить від наявності ресурсу. "Якщо це більший ресурс – буде один варіант, якщо менший – то інший" – сказав віце-прем'єр.

На запитання, чи з'явиться все-таки додатковий ресурс на підняття пенсій, Розенко відповів: "Думаю, що так".

Читайте також: Стало відомо, як отримати субсидію безробітним

"Ми бачимо позитивну динаміку надходжень до Пенсійного фонду. Ми отримали 3 млрд додатково у Пенсійний фонд, порівняно з тим, що планували. Теж буде багато залежати від того, чи вдасться підвищити мінімальну зарплату до 4200 грн. Все-таки це дасть ще додатковий ресурс у Пенсійний фонд України. І от, акумулювавши всі ці ресурси, я сподіваюся, що наприкінці року ми будемо мати достатньо грошових надходжень до Пенсійного фонду України, щоб без інфляції, без збільшення дефіциту в Пенсійному фонді все-таки зробити якісь додаткові пенсійні програми", – додав віце-прем'єр.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter