Лідер партії "Батьківщина", кандидат у президенти Юлія Тимошенко звернулася до президента Петра Порошенка з вимогою не порушувати закон та не вводити людей в оману ще одним кандидатом Юрієм Тимошенком, якого ж і зареєстрував сам "гарант". 

Читайте також: 6 кандидатів у президенти підписали меморандум про чесні вибори (фото, відео)

Про це вона заявила в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

За її словами, президент і його штаб в останні дні реєстрації кандидатів у президенти зареєстрували кандидатом, за своєю ініціативою, Тимошенка Юрія Володимировича. "Це вони розраховують таким шахрайським принизливим способом забрати у мене на виборах якісь відсотки і передати людині, яка нічого спільного немає з президентством", – сказала політик.

Лідерка "Батьківщини" підкреслила, що у її команді точно знають, хто вносив грошову заставу за Тимошенка і як все відбувалося.

"Якщо ти президент країни, ти чоловік, ти людина, яка хоче декларувати честь і гідність, як можна так нечесно змагатися?" – запитала Тимошенко.

"Я звертаюся до президента: так, як ви ставили цього Тимошенко Юрія Володимировича в список кандидатів у президенти, так само згадайте про честь, і вилучить цього Тимошенка Ю.В. з кандидатів у президенти і припиніть такі брудні маніпуляції", – закликала вона.

Читайте також: Переслідування кандидата у президенти: за Володимиром Зеленським стежать невідомі (відео)

При цьому Тимошенко наголосила, що у її команди є всі можливості запобігти подібним маніпуляціям.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook