Юнацька збірна України з хокею в блискучому стилі виграла чемпіонат світу в Дивізіоні IB і домоглася підвищення в класі.

Наша команда стала найсильнішою в турнірі, який проходив на льоду столичного Палацу спорту. У заключному і вирішальному для себе матчі підопічні Олега Ігнатьєва легко розправилися з румунами - 6:0, пише Обозреватель.

Українці мали тотальну перевагу в грі. Наші хлопці відкрили рахунок на 10-й хвилині зустрічі, коли після передачі Данила Дуюна відзначився Кирило Ланин. Ще через кілька миттєвостей гол на свій рахунок записав Олександр Пересунько.

В середині другого періоду українці, в три рази перевершивши суперників за кількістю кидків, в третій раз змусили румунів починати з центру. Голом відзначився Олексій Сиротенко, після чого в воротах суперника розписався Артем Матейченко.

Заключна 20-хвилинка стала фінальним акордом тріумфу українців. Під овації трибун наша команда ще два рази відзначилися влучними ударами, довівши рахунок до непристойного.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter