Боєць з Волині, який отримав поранення і тривалий час перебував на лікуванні, нарешті став на обидві ноги. Про це у мережі написала волонтер Наталія Попова, повідомляє ІА Волинські Новини.

Читайте також: Воїни АТО Волині офіційно пояснили, хто повісив банер "Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР"

"Нашому Сергію Михальчуку з с.Годомичі Маневицького району лікарі зняли нарешті усі залізяки з пораненої ноги! Вперше за 4 роки Сергій став на 2 ноги!! Знову вчиться ходити! Удачі тобі, наш Герою!" – йдеться у дописі.

Сергій Михальчук воював у складі 703 саперно-інженерного полку. Під час виконання бойового завдання разом з побратимом підірвалися на розтяжці. Це сталося поблизу села Кримське на Луганщині.

Читайте також: Волиняни їздять по селах для провокацій і бійок на церковних зборах

Першу допомогу надали у Кримському, потім доправили у Харківський військовий шпиталь, де на ногу встановили апарат Ілізарова, а у травні 2015 року у Київському центральному клінічному шпиталі зламану кістку зафіксували пластиною (виконали остеосинтез).

Сергій переніс вже 7 операцій на нозі, але за рік, який минув з часу останнього хірургічного втручання, кістки так і не зрослись. На даний момент, внаслідок порушеного кровообігу, м’язи ноги зсохлися і вкоротилися, від чого нога та пальці повністю не розгинаються.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook