Полтавська "Ворскла" здобула історичну перемогу у Лізі Європи, обігравши 1:0 на виїзді азербайджанський "Карабах".

Перемогу полтавцям приніс точний вистріл Владислава Кулача на 48-й хвилині. Зазначимо, що "Ворскла" ще не вигравала у груповому раунді єврокубкового турніру.

Підопічні Василя Сачка невдало провели перший тайм, проте після перерви змінили гру, стали більше діяти на контратаках і фактично не дали супернику шанс на порятунок.

Таким чином, "Ворскла" набрала 3 очки і розмістилася на 3-му місці у групі Е. В іншому матчі "Арсенал" у Ліссабоні здолав "Спортинг" 1:0 і очолив турнірну таблицю.

Наступний матч "Ворскла" проведе 8 листопада проти "Карабаха" у Полтаві.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter