Прем’єр- міністр Олексій Гончарук впевнений, що протести та паніка місцевих жителів Нових Санжар – це елемент інформаційної війни, яка ведеться проти України і з середини, і з зовні.

Читайте також: Зеленський зателефонував українці, яку не евакуювали з Китаю через собаку

Про це пише "УП".

Очільник уряду вважає, що конфлікт, який виник через евакуацію українців з Китаю є результатом маніпуляції інформацією, тож, на його думку, провокації продовжаться.

Гончарук переконаний, що інформаційне поле будуть розкачувати з метою розповсюдити паніки, недовіру та розбрат, щоб зневірити суспільство.

Читайте також: Дякуємо за "гостинність": протестувальники закидали камінням автобус, що віз евакуйованих з Китаю (фото, відео)

Крім того, очільник уряду зауважив, що вже почала з’являтися інформація, що нібито громадянин Китаю перебував в Києві протягом 5 днів, після чого вирушив до Москви, де був затриманий російськими прикордонниками, і ймовірно в нього було виявлено якийсь вірус.

Прем’єр наголосив, що українська влада зробила все від них залежне аби гарантувати безпеку громадянам України всередині держави, і тим українцям, яких  необхідно  було евакуювати з Китаю, підмітивши, що наразі немає жодних підстав для паніки.

Він запевнив, що ситуація під контролем.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook