ПП «Велідіт» та ТОВ «Аквагруп» сукупно отримали 1,7 мільйона гривень коштів від КП «Луцькводоканал» за послуги, яких не надавали, - повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини.
Цю інформацію ще раз підтвердив головний юрисконсульт Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», адвокат Ігор Поліщук, який також наголосив, що чекає реакції правоохоронних органів на своє повідомлення.
Нагадаємо, нещодавно було опубліковано інформацію, надану Ігорем Поліщуком, про те, що керівник «Луцькводоканалу» обікрав підприємство на 1,7 мільйона. Ці гроші, отримані від держави, підприємство нібито сплатило за послуги, які надані не були. Договори з київськими фірмами укладав, власне, очільник КП Іван Корчук.
Після виходу публікації КП «Луцькводоканал» розмістило на своєму сайті спростування інформації про розкрадання коштів та надало свої пояснення з цього приводу. До слова, таке ж саме спростування з’явилось і на сайті міської ради. У ньому, зокрема, йшлося про те, що гроші були сплачені ПП «Велідіт» та ТзОВ «Аквагруп» за надання інформаційно-консультаційних (посередницьких) послуг, які нібито допомогло підприємству погасити заборгованість перед ПАТ «Волиньобленерго», і що такі послуги дійсно надавалися.
Ігор Поліщук прокоментував спростування «Луцькводоканалу». Публікуємо його відповідь без змін.
Приємно здивований оперативністю, з якою керівництво КП «Луцькводоканал» відреагувало на моє звернення. Майже одночасно на офіційних сайтах Луцької міської ради та КП «Луцькводоканал» розміщені так звані «спростування» щодо наведених мною фактів у статті «Керівник «Луцькводоканалу» обікрав підприємство майже на 2,0 мільйона гривень».
Скажу відверто. Я очікував на таку реакцію. Все ж таки необхідно було отримати офіційне підтвердження про укладання догорів доручень з ПП «Велідіт» та ТОВ «Аквагруп».
Однак, прес-служба КП «Луцькводоканал» перевершила усі мої прогнози та сподівання та повідомила, що відповідно до вказаних договорів дані підприємства зобов’язалися від імені Довірителя (КП «Луцькводоканал») вчиняти дії:
1) з пошуку суб’єктів господарювання, які відповідають вимогам Постанови КМУ від 29.01.2014 №30 «Деякі питання надання у 2014 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування»;
2) укладати від імені Довірителя з такими суб’єктами господарювання відповідні правочини (угоди, договори) про організацію взаєморозрахунків згідно вимог Постанови КМУ від 29.01.2014 №30,
3) представляти інтереси Довірителя перед державними органами, установами, суб’єктами господарювання з питань проведення взаєморозрахунків в межах повноважень, наданих цим органам, установам та організаціям нормами Постанови КМУ від 29.01.2014 №30.
Так, що ж все таки зробили ПП «Велідіт», ТОВ «Аквагруп» щодо пункту № 1: «пошук суб’єктів господарювання, які відповідають вимогам Постанови КМУ від 29.01.2014 №30»?
А ось що!
У свої спростуваннях керівництво КП «Луцькводоканал» відразу ж повідомило, що підприємство неодноразово зверталося з листами до Луцької міської ради, Волинської обласної державної адміністрації, ПАТ «Волиньобленерго», ПАТ «Центренерго», ДП «Енергоринок», ДП НАЕК «Енергоатом» з проханням допомогти вирішити проблему з пошуку суб’єктів господарювання, які відповідають вимогам Постанови КМУ від 29.01.2014 №30.
Однак згідно п. 4 вказаної Постанови учасниками розрахунків є:
- територіальні органи Казначейства (в нашому випадку Головне управління казначейської служби у Волинській області);
- обласні, міські фінансові управління (фінансове управління Волинської ОДА, управління фінансів та бюджету Луцької міської ради);
- надавачі послуг (КП «Луцькводоканал»);
- підприємства, що здійснюють передачу та постачання електричної енергії (ПАТ «Волиньобленерго»);
- державне підприємство «Енергоринок»;
- енергогенеруючі компанії (ПАТ «Центренерго»).
Де знаходяться учасники взаєморозрахунків керівництво КП «Луцькводоканал» знало, оскільки надсилало до них листи. А якщо й не надсилало, то зв’язатися з переліченими учасниками дуже просто, оскільки уся інформація доступна в мережі Інтернет.
Так кого мали шукати ПП «Велідіт», ТОВ «Аквагруп»і за які послуги отримало 1,7 мільйона гривень - невідомо.
Чекаю спростувань та реакції правоохоронних органів.
Коментарі
Пелагія
13.10.2015 06:21:30
А в Усичі не було зроблено капіталовкладень ?..