Під час засідання Антикризового енергетичного штабу Волинської області начальник патрульної поліції міста Луцька Антон Цюцюра розповів про загальні проблеми зафіксовані на дорогах за час роботи нової правоохоронної служби з початку її створення 19 грудня.

Він розповів, що в Луцьку освітлені далеко не всі пішохідні переходи, що створює небезпеку на дорогах у нічний час.

Також Антон Цюцюра запропонував забезпечити належне освітлення місць, де вночі збирається та випиває молодь. Начальник поліції доповів, що постійно скеровує наряди в такі місця, але переконаний, що освітлення даних територій дещо вирішить проблему.

Головний поліцейський Луцька доповів, що патрульна поліція постійно моніторить стан доріг. Налагоджена співпраця патрулів з ЗАТ «Луцькавтодор» через чергову частину. Таким чином поліцейські постійно повідомляють про погіршення стану доріг через зміни погодних умов.

Антон Цюцюра звернув увагу на недостаньте фінансування «Луцькавтодору», адже працівники даної структури не встигають вчасно відреагувати на всі вимоги патрульної поліції.

Начальник поліції звернув увагу голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика на неналежне розташування дорожніх знаків у місті Луцьку. За його словами на пр. Волі є велика ділянка дороги де стоять знаки про заборону зупинки та стоянки, але немає жодного знаку, який вказував би на те, що ця заборона не розповсюджується на інвалідів. Вже мав місце прецедент, коли інвалід оскаржував постанову поліції. Антон Цюцюра вважає, що це проблема місцевої влади.

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик звернувся до влади міста Луцька з вимогою забезпечити під знаками «зупинка заборонена» знак «крім інвалідів». Також він  попросив поліцію стежити, щоб не з’явилися «псевдоінваліди на мерседесах і джипах».

Відповідальність за виконання робіт по встановленню додаткових знаків голова ОДА поклав на міських голів області. Відповідно даного доручення, знаки мають з’явитись на дорогах протягом місяця.

Також наразі поліція формує пропозиції по знаках, які непотрібні чи встановлені незаконно.

«У нас є знаки встановлені за побажанням. Розумієте про що я кажу, так? Хтось крутіший, хтось менш крутіший… І от вони кажуть - поставте нам тут знак. Ну і ці знаки ставились. Я вас попрошу разом з облавтодором і комунальними господарствами міста дійсно зробити моніторинг встановлення цих знаків, визначити їх доцільність і прийняти відповідні рішення» - зауважив Володимир Гунчик.