Тимошенко знову не розрахувалася з «повстанцями» за мітинг. 

На 5-тисячний мітинг під Радою народ збирався хто за ідею, хто за гроші.
Але розрахувалися не з усіма. 

Ми взяли участь у пікеті під Верховною Радою в бютівських рядах. Закликальники на опозиційний мітинг обіцяли гроші: спочатку — 60 гривень за 4 години, потім виявилося, що 35 грн. за дві. Офіційно ж у БЮТ факти оплати їхніх мітингів заперечують і запевняють, що все це або провокація, або «самодіяльність» їхніх прихильників. 

Рекрутер Олексій обіцяв нам: «Оплата протягом півгодини після роботи, не хвилюйтеся». До дев\'яти ранку ми прийшли під стіни Ради. В основному молодь. У саму гущавину натовпу не занурювалися - наш колектив був замикаючим. Стояли ззаду і махали прапорами. Дістали пиво.Один обернув пляшку в папір і перев\'язав георгіївською стрічкою. Купи сміття, недопалків, лушпиння від насіння і пляшок росло як гриби після дощу. За нами стояли пенсіонери. Старенька розговорилася зі мною: «Є тут, хто за ідею, але вони в перших рядах. В основному - зі штабів пришли. А ми за гроші. 30 гривень на дорозі не валяються. Ми самі ходили в штаб, просили роботу перед виборами, тепер нам дзвонять, гукають на акції». Коли все закінчилося, ми здали прапори, і Льоша повів нас у Маріїнський парк, а сам пішов за грошима – і, не повернувся. Ми прочекали його дві з половиною години. Марно. Народ, бурчачи, розійшовся, залишилися лише п\'ятеро найстійкіших, повідомляє «Сьогодні». 

«Повстанці» ж із Західної України, яких звезли автобусами на підмогу, добралися до столиці без пригод, хоча напередодні їхні лідери заявляли, що даішники нібито блокують виїзд. «По дорозі ми не пили, в автобусах встановили сухий закон, адже на ранок треба було з\'явитися під Радою свіжими. Їхали в основному чоловіки», — розповідає львів\'янка Олександра, що їздила пікетувати ВР. На підступах до парламенту її добре пом\'яли «омонівці», що відтісняли пікетників. «Потім пустили сльозоточивий газ, щоб натовп пішов», — говорить Олександра. У перервах між штурмом ВР і мітингом опозиції бунтарі перекусили, ділячись один з одним запасеними бутербродами і яблуками. Деяких погодували «канапками» (так галичани називають сендвічі) депутати львівської облради. Западенці запевняють, що «гонорару» за поїздку на повстання не платили, повідомляє «ForUm».

Як повідомлялося, учора біля Верховної Ради України, зібралося близько 7 тисяч мітингуючих – прихильників як опозиційних сил, так і Партії регіонів.