Діти, в ранньому віці проводять занадто багато часу біля телевізора, в подальшому можуть страждати від надлишкової ваги, поганої успішності в школі та інших негативних наслідків цієї звички, повідомляють автори статті, опублікованої в журналі Archives of Pediatrics and Adolescent Medicine.
Фахівці університету Монреаля і університету штату Мічиган під керівництвом доктора Лінди Пагані (Linda Pagani) досліджували зв\'язок між переглядом телепрограм в ранньому дитинстві та майбутніми успіхами в навчанні, стилем життя і загальним благополуччям людини.
"Ми виявили, що кожна додаткова година перегляду телевізора маленькими дітьми пов\'язана з більш низькою активністю у класі та успішністю з математики, більш частими знущаннями однокласників, сидячим способом життя, більш частим споживанням шкідливої їжі і, в кінцевому підсумку, більш високим індексом маси тіла в майбутньому ", - сказала Пагані, чиї слова наводить прес-служба університету.
У дослідженні взяли участь більше 1,3 тисячі дітей, батьки яких оцінювали кількість часу, проведеного дитиною біля телеекрану, у віці 29 і 53 місяців. Потім вчителі цих же дітей оцінювали їх успішність, психосоціальні особливості і звички, а медики розраховували індекс маси тіла дитини у віці десяти років.
Вчені з\'ясували, що в середньому дворічні жителі Канади дивляться телевізор трохи менше дев\'яти годин на тиждень, тоді як чотирирічні - близько 15 годин на тиждень. Але, за даними опитувань, 11% дволіток і 23% четирехлеток проводять біля екранів більше рекомендованих двох годин на день.
Дослідження, за словами його авторів, показало, що дворічні діти, які занадто багато часу проводять біля екранів телевізорів, в майбутньому схильні, зокрема, до зниження успішності з математики на 6%, 5%-ного підвищення індексу маси тіла, а ймовірність стати жертвою знущань однокласників для них збільшується на 10%.
"Хоча ми очікували, що вплив перегляду телевізора в ранньому дитинстві зникне через 7,5 року, той факт, що негативні наслідки збереглися, здається таким, що лякає. Наші результати можуть стати суттєвим аргументом проти надмірного перегляду ТБ в ранньому дитинстві, а для батьків - необхідністю переконати дотримуватися рекомендацій з цього питання від Американської академії педіатрії ", - підкреслила доктор Пагані, повідомляють РИА Новости.
Діти що багато дивляться TV ризикують бути товстими, погано вчитися та стати жертвами знущань
четвер, 06.05.10 10:36Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter
Коментар буде опубліковано після модерації
Коментарі
коментарів немає