20 липня відбувся виїзний прес-клуб «Благоустрій міста до 925-річчя Луцька».

Почався він з Театрального майдану, на якому вже кілька днів поспіль працює техніка. Як повідомив директор департаменту містобудування, Георгій Шевчук на майдані асфальтне покриття буде замінене на бетонну плитку. Поки що виконують лише перший етап роботи, плитку кладуть на площі від театру до пам’ятника Лесі Українки. Надалі замінять покриття аж до Собору. Також він каже, що на жаль виникає багато труднощів через великий перепад висот та особливості рельєфу. Перший етап роботи планується завершити за 1,5–2 тижні. Георгій Миколайович звернув увагу на дитячий майданчик, що з’явився не так давно, замість запланованого фонтану. На запитання чи доцільним він буде взимку, відповів міський голова. Богдан Шиба зауважив, що до зими ще треба дожити, а вже потім вирішувати що з ним робити, чи заливати ковзанку, чи залишати так. Також він вважає що не потрібно будувати такого великого фонтану, оскільки від буде відволікати увагу від інших архітектурних форм Театрального майдану.

            Щодо озеленення міста Володимир Корчук, керівник КП «Зелене господарство», повідомив що посаджено вже 2 тисячі квадратних метрів квітників.

            Також владці звернули увагу журналістів на те, що в громадській вбиральні, поблизу парку був зроблений ремонт, на який витрачено близько 22 тис. грн. Хоча на перший погляд в середині нічого не змінилось, крім наново пофарбованих дверей та батарей. Тепер, щоб скористатись вбиральнею лучанам доведеться заплатити 2 грн.

            Останнім місцем призначення був «сквер художників», який знаходиться на вулиці Л.Українки, одразу за Галереєю мистецтв. Його реконструкцією займається меценат, директор «Uabruk», Ігор Мельник. Він розповідає, що у сквері роблять доріжки, які будуть вимощені бетонною плиткою. Градоначальник також додав, що спонсором виступила і компанія «Київстар», яка зголосилась зробити освітлення, а також обладнати лавочки та смітники.

Крім цього, в сквері встановлять пам’ятний знак «Міст побратимів». Його проект робив головний художник міста, заступник начальника управління архітектури, Ярослав Матвіїв. Пам’ятник матиме вигляд обеліску: металева споруда, на якій буде зображена зверху земна куля, від якої йтимуть відгалуження до міст партнерів (Торунь, Брест та інші). Внизу буде плита з написом «Луцьк–925», та вказані спонсори, які допомогли у виготовленні пам’ятного знаку. Завершити реконструкцію скверу планують до 1 серпня.