Депутат від „Нашої України” Ольга Герасим’юк дуже болісно перенесла попередні результати конкурсу „Ім’я Росії” (аналог наших „Великих українців”). Справа в тому, що наші сусіди поки що віддають у цих перегонах перевагу царю Миколаю ІІ, Сталіну та Леніну. Ці дані настільки збентежили народного обранця, що вона на офіційному сайті „НУ-НС” висловила думку, що все це спеціально зроблено технологами з Кремля: „Я впевнена, що Росія Сахарова, Росія дітей Арбату ніяк не могла проголосувати за таке „Ім’я Росії” як Сталін. Я не думаю, що в цьому голосуванні брала участь російська інтелігенція, люди, які пам’ятають ГУЛАГ, в чиїх жилах тече кров тих, хто пережив сталінський режим. На моє переконання, такі результати є наслідком тотальної кремлівської інформаційної пропаганди і свідчать про серйозні імперські плани російської влади. Останнім часом російська державна машина все частіше приміряє на себе кітель Сталіна. Світ повинно це насторожити”.
Також Герасим’юк зазначила, що в у наших сусідів немає жодної програми „куди б кремлівські технологи не вкраплювали свої імперські ідеї, амбіції і агресивність”: „Я була абсолютно переконана, що цей проект буде використаний російською владою саме з метою інформаційної пропаганди”.
Мабуть пані Ольга позабула, що це не конкурс національних героїв, а проект, який повинен визначити особистість, яка, на думку громадян, залишила найбільший слід в історії. Нагадаємо, що в Португалії переможцем став диктатор Антоніу Салазар, який створив у країні спеціальну поліцію для спостереження за дисидентами PIDE. В США перше місце посів президент Рональд Рейган, який випередив справжніх національних героїв Джорджа Вашингтона, Авраама Лінкольна та Мартіна Лютера-Кінга. Можливо пані Герасим’юк не дає спокою тай факт, що в Україні третю сходинку зайняв неоднозначна особистість, ідеолог націоналістичного руху Степан Бандера і вона сподівалася що і в Росії можна буде щось подібне. Але, ні. Росіяни віддають перевагу тим, хто зробив найбільший внесок в історію, а не „улюбленим героям”.