Напередодні свого дня народження, Олександр Ойцюсь, член бюро Ківерцівської районної організації «Сильна Україна», засновник приватного підприємства «Волиньземсервіс» розповів про свій життєвий шлях та перспективи партії «Сильна Україна».
- Розкажіть чим ви займаєтесь зараз і як до цього прийшли?
Все відбувалося планомірно, з 1994 по 1999 рік вчився в Волинському державному університеті ім. Лесі Українки на географічному факультеті, отримав спеціальність географа та викладача географії. Бажання там вчитись викристалізувалось само собою, в школі я мав гарні оцінки з географії, вона мені подобалась, тому і вирішив навчатись там. Взагалі, я вважаю, що вид діяльності, який приносить тоді прибуток, повинен ще й приносити задоволення, тоді буде і душевна рівновага. Люди, які ходять на роботу, як на каторгу – не щасливі.
Моя перша вища освіта дотична до нинішнього мого роду занять. Потім був дебют в підприємницькій діяльності, я мав справу з виробництвом в галузі зернопереробки, але потім довелося переформатовуватися. З 2006 по 2008 рік я здобув другу вищу освіту на факультеті післядипломної освіти в напрямку державний кадастр та землевпорядкування. Паралельно в 2007 році почав здобувати профільну, третю вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю геодезія. На початку грудня вже планую захистити диплом.
Зараз займаюсь підприємницькою діяльністю, я – засновник підприємства «Волиньземсервіс». Цей вид діяльності є ліцензованим, і дійсний по всій території України, але так вже повелося, що більшість замовлень ми маємо по Ківерцівському району. Фірма займається всією документацією, що стосується землі.
- Ви займаєтесь і політичною діяльністю, навіть очолювали ПОРУ, чому пішли з цієї сили?
Свого часу, на хвилі Помаранчевої Революції це, можна сказати, була бомба, ПОРА – це був молодіжний прорив. Але так сталось, не знаю в силу чого, що керівники які її очолювали, вичерпали себе. Я б навіть вжив термін «розмінялись» і поховали цей бренд заради депутатського мандату у Верховній Раді України. Хоча люди хотіли робити щось корисне, щось неординарне, але, на жаль, всі їхні зусилля і старання звелись нанівець.
- Тим не менш, ви не полишили політики. А чому саме обрали партію «Сильна Україна»?
Мені дуже сильно імпонує сам лідер: людина молода, вольова, збалансована, успішна, сильна. Мені здається, що то є взірець лідера. І команда відповідним чином підібрана. Звичайно, питання є до будь-якої команди, в тому числі і до Сергія Тігібка, але на районному і обласному рівні, на мою думку, досить вдало підібрані кадри та сформована партійна структура. Я вважаю, що ця політична сила має позитивні риси. На Президентських виборах не лилось якогось бруду на опонентів, прослідковувався конструктивізм з боку лідера. І я вірю, що людина хоче зробити багато яких кардинальних змін, конструктивних кроків в напрямку розбудови економіки нашої держави. А ще тому, що основний лейтмотив програми – це підтримка малого і середнього бізнесу, та загалом –підйом економіки.
- Як ви ставитесь до того, що «Сильну Україну» називають сателітами Партії регіонів?
Я б не став говорити, що це є сателіти, хоча, на перший погляд, це можна закинути партії, оскільки Сергій Тігібко зараз один з віце-прем’єрів. Але, на скільки мені відомо, на місцевому рівні, в тому числі Ківерцівському районі, якоїсь співпраці чи дружби я не простежую.
- Чому ви будете балотуватися в Ківерцівську міську раду, якщо проживаєте в Луцьку?
Я балотуватимусь по списках, другим номером, тому що в майбутньому буду жителем Ківерцівського району. Я планую будуватися в селі Борохів, і зараз маю прописку там. Крім того, більшість свого робочого часу я проводжу саме в Ківерцівському районі, тому проблеми міста Ківерець і району мені ближчі, ніж Луцька.
- Як ви оцінюєте шанси «Сильної України» в районі?
Шанси я оцінюю досить оптимістично, але, на мою думку, потрібно проводити роз’яснювальну, агітаційну роботу, тому що на одному бренді Тігіпка потрапити в органи місцевого самоврядування – неможливо. Потрібно проводити зустрічі з виборцями, донести до людей думку, щоб переконати їх в правильності вибору. Хоча, враховуючи результати Президентських виборів, на мою думку, в партії дуже хороший старт.
- Крім підприємницької та політичної діяльності в вас є особисте життя. Розкажіть з ким ви проживаєте?
Я одружений, дружину звати Ірина, вона теж приватний підприємець. Познайомились ми у 2000 році, а за рік – одружились. Також, у нас є кіт та собака, які на диво мирно вживаються разом. Собака бійцівської породи, а котик – простенький. Його підібрала дружина, коли я був у довгостроковому відрядженні і з того часу він живе з нами. Дітей поки що немає, але плануємо.
- Як ви любите проводити свій вільний час та відпочинок, де подорожуєте?
Взагалі, якщо є вільний час, а його зазвичай дуже мало, то я використовую будь-яку можливість, щоб потрапити на природу. Цього року я відпочивав в Іспанії, і надалі хочу відвідати максимально більше місць не лише в Україні, а й закордоном. В нашій країні дуже люблю Світязь, хоча Карпати теж гарні по-своєму. Люблю бувати в Києві, біля нього знаю дуже багато гарних, мальовничих місць. Також, хочу поїхати в Умань, в Софіївський парк, бо дуже багато про нього чув гарних відгуків.
- Незабаром ви будете святкувати свій День народження, чи маєте особливіочікування і сподівання, що б хотіли отримати у подарунок?
Найбільше я ціную щирість, відвертість, а матеріальних подарунків ніяких не передбачаю. Це все – наживне, головне, щоб було здоров’я, душевна гармонія і рівновага. Бо на такі речі – великий попит, і це розкіш, коли у людини такі речі є.
- А який подарунок найбільше вам запам’ятався?
Я дуже люблю активний відпочинок і в свій час, мені був подарований дуже чудовий, великий набір для приготування шашликів, ухи, барбекю. Це такий повний, вичерпний набір для туриста. Цей подарунок мені дійсно дуже сподобався!
Коментарі
коментарів немає