Анатолій Бубенщиков
молодий, амбітний, цілеспрямований. Людина, яка вже встигла побувати депутатом Луцької міської ради минулого
скликання і втомитися від політики. Нині
він Голова громадської ради при
поліклініці №1 та член обласного товариства сприяння обороні України.
- Анатоліє Васильовичу, скажіть будь ласка, чому ви вирішили займатися політикою, а зокрема, стати депутатом Луцької міської ради?
- З самого початку я займався політичними питаннями та вважав, що до кожної професії потрібно прідходити на належному професійному рівні, якщо я з 1998 року почав займатися політикою, а депутатство - це в першу чергу політична діяльність, тому напевно кожен я, як політик, іде до якоїсь своєї межі, як кожен солдат, що хоче стати генералом.
- В дитинстві мріяли стати політиком, депутатом?
- Якщо згадувати своє дитинство, то, напевно, в мене відбулося в житті все те ж саме про що я мріяв в дитинстві. Спочатку, коли був маленьким, думав що було б непогано очолити якусь громадську структуру. На той час існувала тільки одна громадська структура. Я добився того, що в школі очолював Раду піонерської дружини. Можна вже з того часу прослідкувати певні речі, що посада голови Ради піонерської дружини давала можливість далі йти по громадській роботі. На той час ще була і молодіжна громадська організація. Таким чином я піднімався все вище і вище, і зараз я досягнув саме той бажаний рівень.
- Що входило у Ваші обов’язки, як депутата міської ради?
- Я був головою постійної депутатської комісії Луцької міської ради з питань депутатської діяльності, етики та регламенту, дотримання прав, свобод і законних інтересів громадян, забезпечення законності, правопорядку та боротьби зі злочинністю. Обов’язків було багато. В першу чергу - організація роботи і проведення комісії, тому що на комісію покладалося дуже багато обов’язків, адже це специфічна комісія, відповідно це займало дуже багато часу. А депутати місцевих рад всі на громадських засадах і інколи нам доводилося комісії проводити раз чи два на тиждень, бо вона мала розглянути усі питання. Ще в мене була робота з виборцями. В нас стабільно працювала громадська приймальня нашої фракції. В той час, в нас не було визначено навіть прийомних днів. У нас кожен день був прийомний, включаючи суботу. Люди мали змогу прийти в наш офіс з проблемами, а ми, в свою чергу, намагалися вирішити їхні питання, наскільки це було можливо.
- Анатоліє Васильовичу, немає ностальгії, за депутаськими справами?
- Десь у березні минулого року я почав помаленьку жартувати в сесійній залі, сідати на останні ряди, які призначені для запрошених, коли мене почали питати «чому ти так робиш ?» ,то я казав, що мабуть починаю звикати до «депутатського життя», та, відверто кажучи, я втомився. Коли мене запитали «що будеш робити коли не будеш депутатом?», я чітко відповів, що уже хочу відпочити. Це не мій принцип шкодувати за чимось, тим чого немає, треба ставити наступну мету до якої йти, а депутатство, якби там хто не говорив, – це дуже важка справа, тим більше нелегко поєднувати звичайну роботу з роботою на громадських засадах, це і часу багато займає, і сил. Зрештою, якщо оцінити що наша фракція нараховувала лише 3 депутата, ми не могли впливати на ситуацію в прийнятті тих чи інших рішень, то виходячи на той рівень, що нас знову може опинитися 2, 3 ну максимум 5 депутатів, які знову ні на що не зможуть вплинути, то хай інші ідуть попрацюють, тим більше, зараз там досить молода та активна команда, нехай попробують, попрацюють, а люди своє рішення скажуть через певний визначений термін, як уже сказали 31 жовтня.
- Як Ви оцінюєте діяльність нинішньої міської ради і зокрема Вашої профільної комісії?
- З роботою комісії я конкретно не знайомився, знаю лише судячи з того, що пишуть Інтернет видання, що подається в ЗМІ. Я намагаюся дивитися сесії міської ради по телебаченню, в прямому ефірі. Я погоджуюся з тим аналізом , який зробив нещодавно «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» Михайла Шелепа, що за цих 3 місяці поки що від них результатів не видно. Я розумію, що є певна стабілізація, я згадую перші наші місяці, в нас також була стабілізація, десь щось не знали, десь щось вчилися, десь щось не розуміли, доводилося довго вникати в ситуацію. Я думаю їх треба оцінювати не через три місяці а через рік.
- Чим Ви займаєтесь на сьогоднішній день?
- Зараз я працюю над створенням громадської організації. Вона не повинна бути такою, як зраз більшість - 10 чоловік і невідомо чим займається. Я планую розширити громадську діяльність повністю до кожного села, готувати людей членами дільничних виборчих комісій, спостерігачів, тобто проводити навчання серед людей, бо, як бачимо, стикаємося з такою ситуацією, що сьогодні люди просто не готові до цієї роботи. Ми собі таке завдання ставимо і будемо втілювати його.
- Як ви любите відпочивати ?
- Відпочинки бувають різні. Якщо брати великий відпочинок, тобто відпустку, то безперечно, з сім’єю на березі озера, але зараз це нереально, адже маленька дитина, до 3 -- ох років ми не «виїздні» з Луцька. А взагалі, постійно з дружиною та старшим сином ми відпочиваємо на Чорному морі, в Євпаторії. Криму не зраджуємо. Якщо ж брати дрібні відпочинки, - з друзями. Найбільше мені подобається рибалка. Там можна спокійно подумати про певні речі не відволікаючись від чогось іншого. А ще люблю полювання.
- Розкажіть, будь ласка, про свою родину?
- В мене двоє батьків інвалідів по зору 1-шої групи, тобто двоє повністю незрячих. Мій батько довгий час був в політиці, мабуть, все-таки, він мені ті завдатки і дав до політики. Він один із перших, хто в 1990 –тому році вийшов на майдан, на замкову площу. Батько вчитель історії у російськомовній, єдиній у Луцьку і Волинській області - 5-ій школі. Мати – голова управління Луцького підприємства «Всеукраїнське товариство сліпих». Зараз підприємство в зв’язку із кризою не працює. Дружина - журналіст, редактор відділу «Волинської газети». Старший син, якому вже 10-тий рік, учень 21 - ої гімназії, а меншому - скоро буде 9 місяців.
- Ви б хотіли, щоб діти пішли по ваших стежках і теж стали політиками?
- В першу чергу, щоб чимось займатися людині потрібно усвідомлювати і любите свою професію. Політика - це брудна справа. Не хотілося, щоб мої діти «вимазували руки» об неї. Але я не буду втручатися в їхню діяльність, мої діти самі будуть будувати своє майбутнє. Якщо хтось з моїх синів буде займатися політикою і продовжить мою справу я буду тільки за. Я бачу по своєму батьку, що він задоволений тим що я підхопив його, і займаюся тим чим він займався . Я буду задоволений, що у мене буде кому передати свої знання, вміння та навики.
- Що для Вас означає «сім'я»?
- Сім’я для мене на першому місці – це основне. Її не можна ставити в якісь рамки або на якісь щаблі. Спочатку сімя - а потім все решта!
- На Вашу думку, щастя –це…?
- Щастя - це коли рідні і близькі живі, здорові. Є таке побажання «головне здоров’я, а все решта купиться!» Це дійсно правда, адже здоров’я не купиш, а на все решта, можна заробити гроші і купити. Щастя - це коли батьки, брат, дружина діти радісні від життя, тому що все добре. В тому, напевно, щастя!
Коментарі
коментарів немає