У поточному році "російські" хакери зароблять близько $3,7 млрд., а в
2013 році подвоять даний показник. Таку тенденцію, при відповідних
фактори розвитку інформаційних технологій та ринку кіберзлочинів,
прогнозують аналітики "Group-IB", що проводили нещодавно спільно з
аналітиками компаній "ESET" і "LETA" перше дослідження стану ринку
комп'ютерних злочинів.
Необхідно відзначити, що під "російським" ринком кіберзлочинності дослідники розуміли ринок комп'ютерних злочинів, скоєних як громадянами Російської Федерації, так і громадянами країн СНД та Прибалтики, а також громадянами інших країн світу, але є вихідцями з країн колишнього СРСР.
При аналізі фінансових показників даного сегмента враховувалися не тільки злочини, що здійснюються "російськими" хакерами на території країн проживання, а й ті, які були зроблені ними в інших регіонах світу.
У звіті про дослідження відзначається, що приблизно половина доходів "російського" сегменту ринку комп'ютерних злочинів буде припадати на російських зловмисників.
За підсумками аналізу послуг і цін на послуги хакерів, а також ґрунтуючись на даних, наданих закордонними колегами, експерти оцінили оборот кіберзлочинності у світі за 2010 рік у $7 млрд. З них на частку "російських" хакерів доводитися до третини всіх доходів - близько $2, 5 млрд.
При цьому аналізі злочинів, скоєних хакерами-громадянами РФ на території Росії, фінансові показники злочинців в 2010 році склали $1,3 млрд.
Дізнайтеся, наскільки конкурентні українські IT-компанії, і за якими технологіями майбутнє у гендиректора "Майкрософт-Україна" Дмитра Шимківа.
За матеріалами: ЛІГАБізнесІнформ.
Коментарі
коментарів немає