Як розповів М.Брегін в коментарі ZAXID.NET , на Львівщині може бути призупинено роботу 24 освітні заклади, в тому числі 21 навчальний заклад І ступеня і три І-ІІ ступеня. При цьому, за словами чиновника, планується, що половина із них уже через два роки відновить свою роботу.
Також М.Брегін зазначив, що за прогнозними показниками 37 навчальних закладів може бути реорганізовано, тобто у них може бути понижено ступінь.
Загалом така оптимізація за його словами може торкнутися 97 працівників, з яких 31 і так підпадає під звільнення через досягнення пенсійного віку.
Водночас чиновник запевнив, що остаточне рішення щодо такої оптимізації будуть приймати місцеві органи самоврядування та місцеві громади.
Причиною такої оптимізації М.Брегін назвав те, що на Львівщині існує ряд шкіл, які не є належно укомплектовані учнями.
Під час обговорення виступу чиновника, депутати Львівської облради від «Нашої України», Павло Хобзей зазначив, що 6,5% ВВП України йде на освіту, це за його словами, є одним із найвищих показників в Європі. «При цьому на одного вчителя в Україні припадає 8 учнів, в той час, як в Європі – 17, що дозволяє забезпечити хороший рівень освіти», – наголосив депутат.
Врешті Львівська облрада на пропозицію голови фракції ВО «Свобода» Ірина Сех не лише прийняла до відома озвучену доповідь, а також зазначила, що вважає не припустимим закриття шкіл на Львівщині, і рекомендувала місцевим громадам не виконувати рішення про оптимізацію, коли воно буде прийняте.
Як повідомили у коментарі ZAXID.NET начальник Головного управління охорони здоров`я Львівської ОДА Сергій Федоренко і начальник Головного управління культури Львівської ОДА Сергій Бурко, прогнозних показників щодо можливості закриття закладів охорони здоров’я та культури немає. І за їхніми словами, в цьому напрямку оптимізація не передбачається.
Коментарі
коментарів немає