- Пане Осіпов, протягом останніх тижнів навколо Вас відбувалися доволі цікаві події. Зокрема, конфлікт у фракції Батьківщина, питання Варшавського ринку та інше. Прокоментуйте, будь-ласка, повідомлення в пресі стосовно вимоги від Вас вибачень від депутата Євгенія Ткачука.

- Мені не хотілось би вдаватись у подробиці цього непорозуміння. Я вважаю, що у депутата Ткачука взагалі немає підстав для образ на мене. Він образився на те, що я направив скаргу до прокуратури. Я просив прокуратуру перевірити дії депутата Ткачука і міського голови Романюка на предмет їх законності. Думаю це цілком цивілізований спосіб. Тим більше, що у моїй заяві, яка носить офіційний характер, немає нічого особистого, ніяких образливих чи лайливих висловів. Я вважаю, що протистояння у політичних дебатах не повинно переходити на особистий рівень. Певен, що пан Ткачук згодом заспокоїться і політичні дебати стануть для нього звичайною справою, яка не буде викликати у нього глибинних образ.

 

- Ви зайняли принципову позицію в питанні надання оренди території під Варшавський ринок облспоживспілці. На сесії Луцької міської ради, це було досить гаряче питання. А Ви проявили себе як один з самих значних опозиціонерів до нього, та рішення таки прийняли на користь облспоживспілки. Чи плануєте ви продовжувати боротьбу проти цього?

- Питання про оренду 4 гектарів комерційної землі в Луцьку -  це питання економічної безпеки та стратегічного розвитку міста. Тому оренда на 25 років вже сама по собі викликає занепокоєння. Не говорячи вже про той факт, що відбулось маніпулювання громадською свідомістю – усім вклали в голови думку „хто проти облспоживспілки, той проти моста над залізницею, той хоче щоб люди гинули під потягами”. Як на мене звичайна маніпуляція, спрямована на відвернення уваги від основної проблеми. Проте відбулось як відбулось, це вже історія.

 

Не дивлячись на це, моя боротьба за інтереси Луцька не припиняється – мною подано декілька позовів до Луцького міськрайонного суду. Я докладу усіх зусиль аби повернути місту його майно і звільнити від кабальних зобов’язань.

 

- Місцеві ЗМІ багато уваги приділяють проблемам у фракції Батьківщина. Ви є одним із учасників внутрифракційного конфлікту. Як ви прокоментуєте нинішню ситуацію у вашій фракції.

- Мною було написано офіційну заяву про недоліки в роботі голови фракції. Проте я вважаю, що це є закрите внутріпартійне питання. Нажаль, голова фракції Корольчук виніс цей конфлікт на загал. Мені здається, що це неправильно. Потрібно було спочатку обговорити, провести засідання партійного бюро і фракції, а вже потім робити висновки. Дивними виглядають його коментарі відносно „паршивих овець”. Але я зараз не вважаю за необхідне обговорювати ці питання, я дочекаюсь засідання фракції і вимагатиму належного розгляду моїх заяв та обговорення поведінки Юрія Корольчука. 

 

- Волинська обласна рада винесла рішення про ліквідацію КП „Волиньоблагроліс”. Дане питання доволі широко висвітлювалось у пресі. Саме голова обласної Батьківщина Анатолій Грицюк та депутати вашої політичної сили були проти ліквідації цього підприємства. Яка ваша позиція з цього питання?

- Це питання для мене є незнайомим. Мені відомо, що такий конфлікт є, начебто це було протистояння Клімчука і Грицюка. Проте, я вважаю, що зараз такий конфлікт вичерпаний, питання вирішено. Вибачте, але ніякої іншої інформації повідомити я не можу, бо не є учасником цих процесів. Я надміру зайнятий у Луцькій міській раді.

 

- Наприкінці прошу вас виловити короткі побажання нашим читачам.

- Думаю, що в перший день літа не варто говорити про політику. Я бажаю вашим читачам бути щасливими, жити повноцінним життям, займатись улюбленою роботою, кохати і бути коханими. Я бажаю вам внутрішньої свободи, свободи висловлювати думки та почуття вільно і відкрито. Я бажаю вам приємного літнього відпочинку. Краще читати „Під прицілом”, ніж бути під прицілом.