Міська влада Луцька відправилась у мікрорайон Вересневе, що вирішити нагальні проблеми його мешканців. У виїзній нараді взяли участь міський голова Микола Романюк, його заступник Лариса Соколовська, усі керівники управлінь, відділів та служб Луцької міської ради, аби спільно з представниками 10-ти тисячної громади мікрорайону, які прийшли до районного Будинку культури на зустріч з міською владою, вирішити найболючіші проблеми мешканців Вересневого. Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради.


Упродовж останніх двадцяти років тут не працює каналізаційна мережа водостоків, а у підвалах навіть спекотного літа води - по пояс. Люди бояться нового спалаху гепатиту, як це було кілька років тому, і просять керівництва міста допомоги.


Микола Романюк дав завдання відповідним службам негайно розпочати виготовлення необхідної технічної документації, а фінансувати роботи з реконструкції каналізаційної мережі доведеться  коштом державного бюджету вже наступного фінансового року. У міста просто немає більше п’ятдесяти мільйонів гривень, які необхідно вкласти у, фактично, новий проект з водовідведення.

Учасники наради обговорили й можливість капітального ремонту Будинку культури, якого на Вересневому не велося вже півстоліття. Мешканці прохали організувати пункт для дільничного інспектора, відновити викрадену освітлювальну мережу. До слова, зусиллями працівників КП «Луцьксвітло» у мікрорайоні їх вже відремонтовано на чотирнадцяти вулицях, ще шістнадцять до осені теж будуть освітлені. Відремонтовані і три основні дороги на Вересневому, якими курсує громадський транспорт. Керівництво обласного центру не залишилося осторонь проблем місцевої школи №16. Ними опікуватиметься особисто перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук.

Більше двох годин тривала нарада спеціалістів комунальних служб разом з мешканцями селища Вересневого, які були приємно вражені приїздом до них міського голови Миколи Романюка. Адже впродовж багатьох років це був перший візит посадовця такого рівня до людей, аби поспілкуватися з ними, вислухати їхні проблеми і спробувати вирішити найболючіші питання життєдіяльності мікрорайону, який вже давно став частиною обласного центру.