Кадрове агентство «Луцька міська рада»
Справжньою кузнею кадрів стала Луцька міська рада протягом останніх двох тижнів. Заради позитивного вирішення окремих ключових завдань, що поставив перед собою міський голова Микола Романюк , нині він змушений йти на компроміси та домовлятися зі своїми політичними опонентами в обмін на посади в «мерії». Серед основних кадрових перестановок минулих тижнів стало призначення колишнього директора ДКП «Луцьктепло», депутата від ВО «Батьківщина» Рустама Дячука на посаду заступника начальника управління економіки Луцької міської ради, а заодно - начальника відділу транспорту та зв’язку. До цього посаду начальника транспортного відділу з березня 2011 року обіймав Юрій Віскунов, прийнятий на роботу за результатами конкурсу. Натомість його наступник екс-директор ДКП «Луцьктепло» Рустам Дячук пішов у з попередньої роботи у відпустку, після якої, за неофіційною інформацією, мав звільнитися із займаної посади. Ймовірно, полишити таку солідну посаду його змусили обставини, що склалися у зв’язку з порушеною на підприємстві кримінальною справою. Подальше працевлаштування Рустама Дячука пішло по «накатаній» схемі – спочатку його призначили на посаду радника міського голови, після чого перевели на офіційну посаду в міську раду.
Вакантне місце директора ДКП «Луцьктепло» з 31 травня обійняв Олександр Киричук, який віднедавна працював на підприємстві заступником директора. За інформацією джерел, що заслуговують на довіру, пан Киричук є ставлеником структур, які безпосередньо зацікавлені в отриманні «Луцьктепла» у концесію.
Серед інших кадрових перестановок варто відзначити переведення з посади радника міського голови на посаду заступника начальника відділу звернень громадян міської ради Сергія Назарука. До цього призначення він працював в організаційному відділі Волинської обласної ради і деякий термін, знову ж таки, радником міського голови. Переведення Сергія Назарука зі стін обласної ради до луцької «мерії» відбулася відповідно до домовленостей очільника обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Грицюка з міським головою Миколою Романюком, в якості компенсації фракції ВО «Батьківщина» за підтримку рішення по передачі в довгострокову оренду землі під «Завокзальним» ринком Волинській облспоживспілці.
Ще одним розпорядження луцький градоначальник призначив Володимира Пащенка, власника спорткомплексу «Олімпія» на посаду свого радника. Дане призначення стало доволі непередбачуваним, а тому суть домовленостей наразі точно невідома, втім уже зараз ходять чутки, що ближче до осені у міськраді буде відновлено департамент молоді і спорту, який очолить новопризначений радник міського голови. Нагадаємо, що Володимир Пащенко вже очолював відповідний департамент за керівництва містом Богдана Шиби.
Таким чином, можна констатувати, що процес кадрових перестановок та призначень, що триває з часу обрання міського голови на посаду триває до цього часу і ймовірно, триватиме в подальшому. Хитка ситуаційна більшість у міській раді, що сформувалась навколо «мера» впродовж останніх кількох сесій, вимагає від Миколи Ярославовича постійно вести переговори з потенційними союзниками. Як бачимо, часто ціною таких домовленостей стають посади у міські раді. Варто зауважити, що питання про надмірну «роздутість» штату міської ради часто піднімалося депутатами попереднього скликання. Наразі чисельність штатних працівників «мерії» збільшилась суттєво і з огляду на проблемну ситуацію з наповненням бюджету міста не може не залишитися поза увагою міських обранців, так само як і контроль за ситуацією на окремих комунальних підприємствах міста та вчасним звітуванням керівників цих підприємств, доцільність призначенння яких палко лобіював міський голова.
ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» http://www.cpaec.org.ua/
Коментарі
коментарів немає