На офіційному сайті Кабінету міністрів з’явилося розпорядження, яке датовано 16 травня цього року. Це розпорядження носить назву „Про здійснення Кабінетом Міністрів України повноважень з управління державними корпоративними правами”. В двох пунктах цього урядового документу зазначається: 1. З метою забезпечення належного управління державними корпоративними правами відкритих акціонерних товариств Одеський припортовий завод, Київський завод реле та автоматики, Київський мотоциклетний завод, „Турбоатом”, завод „Маяк”, Феодосійська суднобудівна компанія „Море”, Науково-виробничий комплекс „Київський завод автоматики імені Г. І. Петровського”, Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів, Укртелеком, „Меридіан” імені С. П. Корольова та Державної акціонерної компанії „Україна туристична” покласти повноваження з управління зазначеними корпоративними правами на Кабінет Міністрів України. 2. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 розпорядження Кабінету міністрів України від 28 жовтня 2004 р. № 777 „Деякі питання управління державними корпоративними правами ВАТ „Укртелеком”.
Сама прем’єр-міністр України на сайті уряду заявляє, що всі рішення Кабміну щодо Фонду Державного майна є абсолютно законними. Юлія Тимошенко заявила, що не планує переглядати кандидатуру Андрія Портнова на посаду голови Фонду. Вона нагадала про положення Коаліційної Угоди, згідно з якими ніхто не має права ревізувати кандидатури, які вносить коаліція і які вносить уряд: „Андрій Портнов – прекрасна професійна людина, а головне – людина, яка може відстоювати позицію і яка бездоганно знає цей напрямок роботи і може дати результат країні. Я хотіла б, щоб там на посаді була саме така людина”.
Водночас, прем’єр-міністр України висловила здивування щодо того, що керівником Фонду держмайна намагаються зберегти соціалістку Валентину Семенюк-Самсоненко, яка була призначена попередньою коаліцією. За словами Юлії Тимошенко, керівник Фонду держмайна, згідно з коаліційною угодою, пропонується коаліцією і мав бути призначений ще в перші дні роботи уряду: „Наше голосування за Закон „Про Кабінет міністрів” - це був ще один крок нашої політичної команди назустріч Президенту. Якщо він хотів ще перерозподілити повноваження на свою користь, ми пішли на це заради спокою і ефективної роботи демократичної коаліції. Але у відповідь ми отримали порушення кримінальних справ проти чесних чиновників, чесних людей, які боролися за чесну приватизацію”