Ключовим фактором у будь-якій дієті є розмір порцій і поживність продукту, тобто його здатність втамовувати голод. Якщо ви втомилися від овочів, риби і м‘яса, приготованих на пару, а також від яєчних білків і іншого, як можна урізноманітнити своє меню? Які продукти можна сміливо взяти на озброєння?
Супи. Це відмінна складова основного прийому їжі, також їх можна вживати, коли вам просто хочеться перекусити. Зверніть увагу на курячі та овочеві бульйони, на томатні супи, але не зловживайте, а краще відмовтеся зовсім від жирних наваристих борщів і супів-пюре на сметано-вершковій основі.
Шоколад. Гіркий шоколад містить корисні для серцево-судинної системи марганець і флавоноїди. Останні, до того ж, мають антиоксидантну дію. Гіркий шоколад позитивно впливає на роботу мозку. Незважаючи на всю свою корисність, якщо їсти шоколад цілими плитками, це може негативно позначитися на вашій фігурі, а також шкірі обличчя, якщо у вас є схильність до алергії.
Яловичина. Яловичина містить білок і безліч мінералів, серед яких залізо. Крім того, яловичина — це не жирне м’ясо. Головне правильно її комбінувати: не з макаронами та картоплею, а з овочами.
Сир. Більшість дієт висувають обмеження щодо вживання сиру з-за того, що останній містить багато жирів. Але не варто забувати, що сир — це ще й хороший джерело білка. Щоб вживати його без шкоди для фігури, можна покласти шматочок сиру на яблуко, вийде смачний і поживний бутерброд, який міститиме все, що потрібно вашому організму і білок, і вуглеводи, і жири.
Гранат. Його можна назвати фруктом номер 1 в боротьбі з вільними радикалами, крім того, у нього ще й дуже багатий смак. Ви може вживати свіжі фрукти і сік. Соком можна обприскувати різні фруктові й овочеві салати.
Фізаліс. Ще недавно — ця рослина вважалося екзотичною, проте зараз його насіння можна знайти в більшості
магазинів для садівників і виростити у себе на грядці. Ця рослина родич відомих нам помідорів, тільки набагато менше за розміром і зелено-жовтого кольору, має кислуватий смак і особливий аромат. Його можна додавати в овочеві салати або їсти просто так, можна поєднувати з фруктами, так як з фізалісу навіть варення варять.
Горіхи і насіння добре втамовують голод, багаті білком, а й жирами, тому, щоб не нашкодити фігурі, можна вживати горіхи і насіння у кількості 1/3 склянки 4 рази на тиждень або в меншій кількості, але частіше. Підійдуть будь-які горіхи від екзотичних до лісових і волоських, а також насіння гарбуза і соняшника.
У висновку, хочемо відзначити що в будь-яку дієту ви можете включить улюблені овочі та фрукти і не помилитеся. Слідкуйте за фігурою і отримуйте від цього задоволення. «Дієта для вас, а не ви для дієти».
Джерело: vkurse.ua
Коментарі
коментарів немає