Цими днями луцькими правоохоронцями затримано 31-річну мешканку обласного центру, яка заробляла собі на життя нелегким способом – квартирними крадіжками. Про це повідомили у СЗГ УМВС Волині.
Про це повідомив перший заступник начальника Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області Геннадій Єпіфанович. Свої діяння зловмисниця скоювала у доволі незвичний спосіб – заходила в під’їзд будинку і перевіряла, чи є незачинені квартири. Знайшовши таке помешкання, вона заходила всередину і викрадала все, що «погано лежить».
Це могли бути гроші, золоті вироби, побутові електроприбори, мобільні телефони, словом, усе, що потрапляло під руку. Інколи лучанка проникала до помешкань під приводом жебракування, часом для цього вона брала із собою своїх дітей. Знаходячись у приміщенні квартири, громадянка, користуючись гостинністю господарів, вибирала момент, коли господарі втрачали пильність, і скоювала крадіжки.
Як правило, від її вчинків страждали пенсіонери, і невипадково. Пройдисвітка спеціально обирала собі таких жертв, адже знала, що цей контингент не вчинить їй суттєвого опору. Також у правоохоронців є підозри, що ця особа причетна і до скоєння шахрайств, пов’язаних зі зняттям порчі та гаданням, тож якщо ви впізнали у цій громадянці особу, яка вчинила проти вас злочин – негайно звертайтесь з відповідною заявою до Луцького міського відділу.
На сьогодні підозрювана затримана, порушена кримінальна справа. Триває слідство.
Коментарі
Лєзьо
19.01.2012 15:15:53
В СИБІР ТАКИХ ТРЕБА ВІДПРАВЛЯТИ!
Галя
19.01.2012 15:17:54
Оступилася жінка, а ви відразу в Сибір!
Лєзьо
19.01.2012 15:21:54
Нема чого лазити і красти, те що їй не належить. Люди заробляють важкою працею, а вона палець об палець не стукнула!!! Так що, точно в товарняк і на Сибір відправити. Хай там в комуняк краде!
Парфьон
19.01.2012 15:38:55
А ты попробуй найди работу, может быть у нее тяжелая жизненная ситуация
Анонім
19.01.2012 15:43:54
Ми живемо в Україні. Державна мова - УКРАЇНСЬКА! Роботу найти можна - пропозицій багато. Але.. як кажуть "Не вмілого руки не болять". Нема такої роботи щоб сидіти вдома в кріслі і гроші так заробляти!!! Народ в нас лінивий і ляканий... тому так і живемо. Кожен сам творить свою долю!!!
Парфьон
19.01.2012 16:00:38
Каждый человек имеет право говорить на том языке, который ему более близок. А по поводу того, где мы живем... Это вряд ли страна и называется она не так.
Анонім
19.01.2012 16:09:34
погоджуюсь! Але ми самі винні. Якби не ничкарилась і не закривались вдома - а пішли і дали **** владі... тоді б ЖИЛИ!
Парфьон
19.01.2012 16:13:31
Никто никуда не пойдет и ничего никому не даст!
Анонім
19.01.2012 16:15:08
Бо бояться!!! А кого боятись? Наглих і захланих буржуїв? Народ - сила, але коли діє разом!
Анонім
19.01.2012 16:42:55
Аве!
Анонім
19.01.2012 16:12:07
Чтьота тупа...
Анонім
19.01.2012 15:39:48
Нема чого її захищати, бандитів і бандиток - у тюрми!
Заратустра
19.01.2012 15:43:52
Приймати міри, і то суворі! Чому вона може навчити своїх дітей? Правильно лише тому самому. Її в тюрму - дітей на всиновлення або у дитбудинки!
Анонім
19.01.2012 16:06:02
Злочинність лише зростає
Василь Георгієвич
23.01.2012 15:29:16
Ото придумали саджати у тюрму на державні харчі! Яке то покарання - сидить собі, їсть , нічого не робить! Їх треба в шахту, в поле, на будівництво зрештою- нехай попотіють трохи як люди роботящі за копійки там спини гнуть! Ато бач ми ще за їхні злочини ще вдягати і кормити їх повинні!
Анонім
28.01.2012 11:22:11
http://www.youtube.com/watch?v=WHIyXbfRvoQ
букашка
19.02.2012 13:05:02
Це мабудь циганка, а де ви бачили, щоб цигани працювали ,вони тільки й вміють красти, як наші депутати і продавати наркотики ,а мусора їх кришують!!!!