Інститут розвитку міста, Громадське об’єднання «Лучани», Волинський прес-клуб і Молодіжна платформа в рамках проекту «Покращення якості функціонування міського пасажирського транспорту у місті Луцьку» розпочали опитування мешканців міста щодо якості послуг, котрі надаються пасажирам маршрутних транспортних засобів міста, й облаштування зупинок. Про це повідомили у координаційній раді проекту.
Опитування триватиме впродовж місяця лютого на зупинках громадського транспорту і в маршрутних таксі та має на меті охопити близько тисячі респондентів.
Результати опитування будуть оприлюднені під час чергового «круглого столу». На основі отриманих даних будуть розроблені і надані місцевій владі пропозиції щодо вдосконалення сфери перевезення пасажирів маршрутними транспортними засобами відповідно до потреб мешканців міста – користувачів цього виду транспорту.
Опитування є анонімним, проводиться волонтерами громадських організацій на добровільних засадах. Організатори проекту гарантують проведення дослідження виключно в межах передбачених опитувальним листом (анкетою), без втручання в роботу водія.
Про проведення опитування повідомлені відповідні органи.
У Луцьку стартувало масштабне опитування щодо якості пасажирських перевезень
понеділок, 13.02.12 13:40Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter
Коментар буде опубліковано після модерації
Коментарі
Автор
13.02.2012 15:20:46
Забулися дописати - Замовлення Голлєвих
член європартії
13.02.2012 15:27:35
я скажу чесно і відверто: найкраща якість перевезень у маршрутках, які належать Голєвій. Водії там отримують найвищі доходи, а щомісяця орчаровашка-Голєва особисто нагороджує премією найкращого водія Луцька
Мнемонік
13.02.2012 15:39:06
да-да... нагороджує.... спочатку накрала в тих самих лучан... а потім нагороджує... уха-ха... насмішили.... і щодо того хто замовник - то вже неодноразово повідомлялось що дане опитування проводять молодіжні громадські організації за підтримки Петра Гоцалюка і Богдани Стельмах. і ніякої голєвої на засіданнях не буває коли подібне розглядають громадські організації... бо вона знає що її там просто зас*руть
Начальник відділу
13.02.2012 21:00:53
Голєва туди не ходить так само як і інші серйозні діячі Луцька, бо там збираються працівники Вітинського і щось ніби радять- а все зводиться до того , щоб дати Романюку зрозуміти , що з ним (вітинським) треба домовлятись по маршрутах міста, бо інакше "все плохо". Шкода тільки Богдану Стельмах, бо використовують порядну дівчину...
Богдана Стельмах
14.02.2012 17:29:44
Дякую за щиру турботу, але будьте певні - я давно виросла з повзунків і добре знаю всі "розклади". Мій інтерес у ці кампанії - якість пасажирських перевезень. Аби ні я, ні моя дитина, ні інші родичі, знайомі і не знайомі, не стовбичили по півтори години. Врешті-решт, ми маємо отримувати якісні послуги в будь-якій сфері.
Середа
13.02.2012 20:56:36
Головою ГО "інститут розвитку міста" є колишній заступник Луцького міського голови Гоцалюк П.П. , який працює у Вітинського ( власник " АТП 10701") у ВІЕМі. Тому звичайно , що найкращі маршрутки в місті виявляться саме цього підприємства і найкращим перевізником буде Вітинський.і звичайно , що ніхто нічого проводити не буде...
Петро
14.02.2012 22:19:18
Опитування не враховуе номер маршруту,тому нема сенсу говорити що хтось з перевізників краще,хтось-гірше,мета-визначити загальний по місту рівень задоволеності пасажирів послугами з перевезень.
Пасажир
14.02.2012 13:53:14
Це дуже добре,що в нашому місті є така кількість маршруток, тому, що я пам"ятаю ті часи,коли курсували переважно тролейбуси -- це була для нас простих смертних ,можна сказати ,кара Господня, особливо в морози зимою. Головне, щоб не піднімали дуже ціну на проїзд, тоді буде добре і пасажирам, і перевізникам.Наш міський голова крепко відстоює тролейбуси ,а коли останній раз він їхав в цьому ваговозі,в якому смердить,грязно,аж руки прилипають до поручнів і сквозить з усіх дірок,а в дощ щей позаливає сидіння з криші і вікон. А на рахунок зупинок ,то можна сказати, що міська влада зовсім не дбає за нас грішних в цьому плані. Я живу в районі ДПЗ,зупинка біля маг."Салют",і щоб за стільки років не було накриття на зупинці,хоча тут розміщений прод.магазинчик,який би мав виконати умови договору на облаштування даної зупинки.За одне можна подякувати --- встановлення в 2011 році однієї лавочки на якій від сили поміститься три людини,хоча тут постійно знаходиться багато людей,особливо в часи пік.
Єва Кононова
15.02.2012 13:37:52
Що стосується якості та комфорту пасажирських перевезень то нещодавно буквально минулого тижня мені довелось стикнутись із ситуацією котру я вважаю неприємлимою для Лучан та гостей нашого міста. Я прийшла на зупинку і відразу сіла у маршрутку котра їхала у потрібний мені напрямок, коли я увійшла до салону мені у ніс вдарив жахливий запах тютюну та передня частина маршрутки була затуманена тютюновим димом, і цей дим плавно переміщався по салону, дихати було не можливо проїхавши пару зупинок від їдкого запаху очі сльозились і декілька разів доводилось чхати. Жодного комфорту, та поваги до людей!!!
Ангеліна
28.02.2012 13:43:06
Якби наші владці їздили, хоча б іноді ,громадським транспортом, стояли на зупинках, отримували наші мінімальні зарплати, тоді б не потрібно було робити опитування ---- все відчули б на власній шкірі. А так "ситий голодному не друг". А перед виборами можна трохи "повидьоргуватись" перед народом ,щоб потім знов засісти на деякий час у свої крісла і посилати подалі тих, хто їх обирав.