Заступник голови облдержадміністрації Едуард Стоєв взяв участь у засіданні обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Про це повідомили у прес-службі Волинської ОДА.
Таким чином, за його участю відбулось обговорення основних тенденцій економічного розвитку області на 2012 рік, а також - організаційні моменти з перепідготовки, підвищення кваліфікації фахівців з числа незайнятого та працюючого населення у професійно-технічних навчальних закладах області.
Як наголошувалось на засіданні, у пріоритетах влади – забезпечити господарський комплекс області, внутрішніх та зовнішніх інвесторів такими можливостями, які дадуть їм змогу зреалізувати інвестиційні проекти, створити високооплачувані робочі місця, отримати доходи та достатньо наповнити бюджет. Тим паче, як відмітив заступник голови облдержадміністрації, сьогодні в державі діє спрощена система оподаткування. Люди оцінили переваги такого нововведення, адже «спрощенка» дає можливість вести бізнес легше. Тепер підприємці можуть самі обирати першу, другу, третю чи четверту групу з відповідною ставкою податку від загальної виручки.
У свою чергу, директор обласного центру зайнятості Раїса Кучмук поінформувала про заходи Територіальної програми зайнятості населення на 2012-2013 роки, передбачені для стабілізації, поліпшення та регулювання ситуації на ринку праці області. Насамперед вони стосуються створення робочих місць з належними умовами та гідною оплатою праці для волинян. Едуард Стоєв доручив профільним керівникам дослідити ринок затребуваних роботодавцями професій, особливо на провідних підприємствах області.
До слова: у 2011 році в області за всіма видами економічної діяльності створено 21790 нових робочих місць. Середньомісячна заробітна плата штатних працівників упродовж минулого року зросла у порівнянні з відповідним періодом 2010-го на 17,9% і становила 1994 гривні.
Як зазначив Едуард Стоєв, у минулому році організована владою робота щодо ліквідації боргів із виплати зарплати та її легалізації на підприємствах дала позитивні результати. На початку 2011 року в області налічувалось 177 підприємств, де рівень зарплат був низьким. Нині ж таких - 48 і ними займаються правоохоронні органи.
«Влада продовжує активно працювати, аби волиняни були забезпечені роботою, гідною заробітною платою та її офіційною виплатою», - резюмував заступник голови облдержадміністрації.
Стоєв взявся створювати нові робочі місця
четвер, 16.02.12 11:48Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter
Коментар буде опубліковано після модерації
Коментарі
коментарів немає