Державне підприємство "Інфоресурс" монопольно продає навчальним закладам документи про освіту по значно вищим цінам.
Так, "Інфоресурс" 27 лютого уклало угоду з держпідприємством "ПК "Зоря" на друк 2,98 млн примірників документів про освіту державного зразка, що виготовляються поліграфічним способом.
Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".
Вартість угоди склала 4,44 млн грн. Середня вартість одного бланку склала 1,49 грн.
Разом з тим, "Інфоресурс" монопольно продає навчальним закладам документи про освіту по значно вищим цінам.
Наприклад, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова 21 лютого про процедурі закупівлі "в одного учасника" уклав угоду з "Інфоресурсом" на придбання 3550 документів про освіту по середній ціні 36,3 грн. за екземпляр.
Державне підприємство "Інфоресурс" було створено Міносвіти, молоді та спорту в квітні 2011 року.
Раніше виготовленням документів про освіту займалось державне підприємство "Державний центр прикладних інформаційних технологій", яке через наявність авторських прав купувало бланки у приватного ЗАТ "НДІ прикладних інформаційних технологій".
Ця компанія контролювалась п’ятьма керівниками відомих наукових закладів, в тому числі ректором "Київського політехнічного інституту" Михайлом Згуровським. Тоді ціни на бланки були аналогічні новим.
Передавальний акт правонаступництва між ДП "Державний центр ПІТ" та ДП "Інфоресурс" підписано сторонами та затверджено Міносвіти 18 серпня 2011 року.
Директором "Інфоресурсу" є Валерій Підліснюк, раніше відомий як заступник голови з питань споживчого ринку Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації.
Коментарі
boznayu
02.03.2012 12:16:17
Табачник енд компані — один з найбільших корупціонерів сучасного кабміну! Кожна дія, кожне його рішення спрямоване на отримання фінансового зиску! Ще ніколи, за жодного міністра освіта не була настільки корумпована! Створені і працюють чіткі фінансові схеми. Головні координатори — Табачник і Суліма. Створення у 2011 році "ІнфоРесурсу", у 2010 — так званого "Інформаційно-іміджевого центру", який займається апостилем та визнанням іноземних дипломів, — приклади їх злочинної фінансової діяльності. В "Ііц" визнають усе, що хоч віддалено нагадує документ, а також куплені дипломи, особливо російські. Половина посадовців у міліції, в різних адміністраціях отримали посади, маючи куплені російські дипломи юристів, економістів, фінансистів та ін. Визнання дипломів коштує 1800 гривень. Визнаються тисячі. І це лише два приклади.