Навіть у невеликих кількостях вона може призвести до швидкої стомлюваності або знизити здатність запам‘ятовувати. Постійне вживання пальмової олії може привести до серцево-судинних і ракових захворювань. Якщо організм не пристосований до пальмової олії, то її вживання може призвести до непередбачуваних наслідків і шкодить здоров’ю. Дієтологи попереджають про небезпеку і радять не вживати її взагалі.
Фахівці кажуть, що при виробництві, пальмова олія проходить обробку, тому може зберігатися довго, зберігаючи свій смак і інші властивості. Виробники часто її використовують у виготовленні продуктів харчування, думаючи про свою вигоду. Але вживаючи такі продукти харчування, ми нехтуємо своїм здоров'ям, забуваючи про шкоду і харчову алергію.
Близько 27% пальмової олії потрапляє в організм людини через кондитерські вироби, олію додають також в чіпси, деякі соуси і навіть у сирні продукти, так як немає ні одного закону, що забороняє це робити. Олію можна зустріти навіть там, де її не повинно бути, наприклад, в згущеному молоці, морозиві, маслі. Провівши експертизу згущеного молока, було встановлено, що в ньому повністю відсутній молочний жир, зате в ньому присутня велика кількість пальмової олії.
Дієтологи попереджають про небезпеку пальмової олії, особливо, коли статистика показує, що в рік на одну людину припадає по 3 кг цього заморського продукту.
Коментарі
Александр
14.03.2012 08:45:13
С учетом всеобщей жадности и некомпетентности нашей власти и бизнеса,другого ожидать не приходится.Делаем выводы сами.Удачи!
Dfлентина
14.03.2012 08:49:23
Вот ,если бы честно печатали производителей таких продуктов, люди не покупали бы их.
Я
14.03.2012 09:02:56
а зачем что-либо печатать честно, этим пользуются все производители, так как у нас нет закона, запрещающего это делать. Единственный выход, на мой взгляд, это смотреть на стандарт, на который ссылается производитель, есть надежда, если указан ДСТУ, то в продукте нет лишнего, а если вместо стандрата указаны Технічні Умови ТУ, ТУ-У и тд, то в продукте помимо пальмі может біть и формальдегид, смотря что дешевле. Такова наша печальная реальность. Очень жалко детей, чьи родители реагирую на красиво и ярко оформленные ЯДЫ и "угощают" ими своих чад.