Губернатор Волині Борис Клімчук останнім часом активно оббиває пороги Адміністрації Президента України Віктора Януковича з наполегливим проханням надати йому право стати кандидатом в народні депутати від влади по Луцькому мажоритарному виборчому округу на парламентських виборах у цьому році. Про це "Під прицілом" стало відомо з поінформованих джерел, які заслуговують на довіру.
За півтора роки свого правління у Волинській області Борис Клімчук показав себе вірним втілювачем курсу Януковича та Партії регіонів із "покращення життя", проведення реформ. Публічне оспівування політики Віктора Януковича, яке лунає майже в кожному виступі голови Волинської ОДА, дає підставии стверджувати, що Президент може зважити на такі уклінні прохання Бориса Петровича.
Проте є припущення, що Борис Клімчук може балотуватись у Верховну Раду України і по Ковельському мажоритарному виборчому округу. Хоча перший варіант є більш вірогідним.
Водночас нинішній нардеп і представник парламентських "тушок" Ігор Палиця за такого розкладу сил спробує з допомогою фінансових механізмів забезпечити собі прохідне місце у партійному списку. Однак, чи буде це партія влади, чи псевдоопозиційна політична сила - поки що достеменно не відомо.
Кандидатом у народні депутати по Луцьку від Партії регіонів буде Борис Клімчук?
четвер, 15.03.12 14:39Помилка в тексті?Виділи її мишкою та натисни Ctrl + Enter
Коментар буде опубліковано після модерації
Коментарі
знаючий
15.03.2012 14:54:02
Палицю розглядали як потенційного кандидата від влади, тим більше, що по Луцьку могли йти декілька опозиціонерів. Заява Грицюка, що він не піде по Луцьку та, покищо, тривка домовленість в КОДі насторожила Бориса Птровича, він розуміє, що Палиця програє округ. А в результаті висока ймовірність, що Бориса Петровича попросять з посади. Отже треба тили прикрити. Ковельський округ теж не виключено, але там і Мартиненко може всплисти і регіонали не так просто здадуться. Вітів-Клімчук - шоу обіцяє бути цікавим.
Іван Козолуп
15.03.2012 15:03:24
Борька - старий комуняка від ПР, хто б сумнівався.
Fantom
15.03.2012 16:28:53
Таки да, Борька є вірним холуєм Януковича у Волинській обл., і якщо регіони тут пролетять, спрос з нього, всьо просто. Хоча Борька все таки толковий чувак, жаль тільки з пердунами поякшався..
помічник
15.03.2012 16:36:51
а я вважаю що єдиним кандидатом від Партії регіонів може бути тільки Олександр Башкаленко як часна і порядна людина. Борис Клімчук спеціально не дозволяє розкритися генію авторитетного Башкаленка і звалює на нього усю чорнову роботу. А тепер ще хоче спеціально втекти до Верховної Ради.
Вітька
15.03.2012 18:22:04
Башкаленко гідний теж но не по Луцьку він не отримає у Луцьку голосів його там не люблять...
Повага
15.03.2012 18:21:04
Клімчук молодець ... Луцьк це твій округ... Палиці буде палиця ))))
Йось Луцький
15.03.2012 20:32:53
Та всі вони хто від рідної партії регіонів, будуть найкращі для Луцька! Адже в світлі соціальних ініціатив ПРЕЗИДЕНТА, Сашку Башкаленку стало хватати на заправку "Лексуса", лучанам немає потреби допомагати і трусити свої тугі гаманці! Ну а Борис Клімчук взагалі спас від розкрадання декілька гектарів дорогоцінної землі, ощасливив вчителів, лікарів а особливо доярок! Земний уклін ВАМ рідні!
Матвійчук
15.03.2012 20:56:53
Швидше б прибрали цього "бородатого лиса"!.. а за ним і прихвостня-голову облради!.. Ці ковельські "РВАЧІ" нічим не брезгують і "йдуть по трупах" задля досягнення особистих амбіцій та особистих інтересів!.. Приклад - Ківерці - Колісник молодший... старшому Коліснику 4 квітня 60 рочків і мабуть на заслужений відпочинок, тоді менший з посади голови Ківерцівської РДА (який, до речі, з вересня місяця минулого року до призначення у Ківерці був першим заступником голови В-Волинської РДА) йде на місце батька, тоді Войтович Тарас - син голови облради - з посади першого заступника голови Рожищенської РДА йде у Ківерці головою... До речі, Тарасик, знаний ШОУМЕН та гультіпака-пяничка є депутатом районної ради від опозиційної структури Арсенія Петровича "Фронт змін" - яким чином може опозиція втілювати політику президента та правлячої партії? - ВИСНОВОК - чхати ВОНИ хотіли на простий люд і бачать лиш себе, живуть лиш собою і дотримуються однієї лінії - НАЖИВА!!! Між іншим, яким чином попав Масалов у Рожище головою? Скандал з землею у губернатора прикрив Сергій Масалов - брат Володі... Борис Петрович віддячив... Кумівство, сватівство, ... , - СВАВІЛЛЯ!!! Олександре Костянтиновичу - РЯТУЙТЕ ІМІДЖ ПАРТІЇ, ЖЕНІТЬ ЦИХ ЕГОЇСТІВ ГЕТЬ!!!, ПІД ТРИ ЧОРТИ!!!
м.
15.03.2012 21:43:33
Борису фонд виборчий олігархи накачали можна і до ВРУ
кирило
15.03.2012 22:57:06
Які олігархи? який фонд? В "Рідній Волині" вже не вистачає коштів!
Кирилу
15.03.2012 23:07:34
Невистачає! На фінансування висвітлення соціальних ініціатив президента, та економічних чудес ПР та БП!
ліберал2
15.03.2012 23:12:29
виглядає логічно і прогнозовано.. Палицю ніхто не знаю у Луцьку, і меценатам став тільки перед виборами, усі це розуміють.. а Клімчук найпопулярніший представник влади в Луцьку, ну не враховуючи Романюка, пройшов в облраду.. Немає сильного опозиційного конкурента.. Вітів точно програє..
Боря
15.03.2012 23:17:17
Лібералу! Правильно тєму кідаєш! Міри то не перебирай! Який Романюк, порівняв! Не харашо, синок!
кирило
16.03.2012 21:46:42
Які олігархи? який фонд? В "Рідній Волині" вже не вистачає коштів!
Василь Миколайович
11.06.2012 03:10:13
Та вони вже зовсім знахабніли! Від бізнесменів беруть більше ніж ті можуть їм дати... Ось воно-покращення життя вже сьогодні! Ось вони, обіцяні податкові канікули на 5 років для малого бізнесу!