Близько 2,6% українців вважають себе людьми з нетрадиційною орієнтацією. У найближчий час активісти гей-руху планують вийти на вулицю і провести ходу. Про це пише "Фокус".Днями з'явилось повідомлення про те, що 20 травня в Києві має пройти перший український гей-парад. Заявку на його проведення у Києві вже подали. Взяти участь в акції можуть близько 500 осіб. Хода вперше з'єднає представників ЛГБТ-спільноти зі всієї України і пройде під лозунгом "Повага, рівність, різноманіття". Парад буде приурочений до Міжнародного дня боротьби з гомофобією.
"В наших колах останнім часом кількість людей, що готові відкрито заявити про свою нетрадиційну орієнтацію, збільшилась на 30%", - розповів активіст українського ЛГБТ руху Тарас Карасічук.
Видання зазначає, що тільки на сайті qguys.com.ua, головному профільному ресурсі країни, зареєстровано більш ніж 45 000 геїв зі всієї України віком від 17 до 19 років. А за даними гей-форуму України, в країні від 800 000 до 1,2 млн. лесбійок, геїв, бі- та транссексуалів. Це 1,7-2,6% населення.
Всього ж у світі, за даними американської організації General Social Survey, 3,3% чоловіків вважають себе геями чи бісексуалами. Серед жінок таких 2,3%.
Місце майбутнього параду організатори в цілях безпеки не називають, а в міськадміністрації не бачать причин приховувати. За словами глави управління з питань внутрішньої політики та зв'язків с громадськістю Марії Хонди, парад пройде 20 березня с 15.00 до 16.00 за маршрутом: перехрестя вул. Сагайдачного та вул. Боричев узвіз – вул. Сагайдачного – Контрактова площа.
Активісти побоюються, що гей-парад дасть привід фашистським та іншим організаціям виступати проти секс-меншин.
"За нашою інформацією, комуністи вже сьогодні готують провокацію проти гомосексуальної ходи", - повідомила представниця спільноти з Хмельницького Оксана Ільницька.
Коментарі
підерасам
23.03.2012 11:48:13
вас жінки не цікавлять тому що ви їх недостойні от і валите один одного в {нецензурна лексика} членом по гамні дибіли на вас кулі шкода здохните від спіду самі А стаття нахер потрібна за підерів писати більше проблем нема писаки срані-------------
serg
23.03.2012 11:48:42
мал клоп да вонюч
Бу!
23.03.2012 11:49:57
Ахтунг нє пройдьот!
гость
23.03.2012 11:52:58
дурдом это же психически больные люди
atraverso
23.03.2012 11:53:34
пусть трахают друг друга в {нецензурна лексика} в нычку у себя если им охота, но пропагандировать идею соддомского греха в центре православного христианства - это через чур. посмотрим, по-моему {нецензурна лексика} помочат там
Андрей
23.03.2012 11:54:35
Пусть эти нетрадиционные не перекручивают понятия. Нет никакой гомофобии, есть просто нежелание нормальных людей возводить болезнь и грех в норму. Может давайте и алкоголизм и наркоманию объявим как норму? И всез душевнобольных выпустим на улицы? Ведь это так нетолерантно держать людей взаперти в больницах?
Bot
23.03.2012 17:39:32
А если твой ребенок будет гомосексуалом, что ты сделаешь тогда с ним.
Анонім
23.03.2012 11:55:31
Ми - держава, яка хоче посісте рівноправне місце в Європі! А "європейскість" - це, перш за все, повага до бажань і поглядів інших! Чи, може, хтось бажає повернутись у темне комуняцьке минуле, коли притягали до КРИМІНАЛЬНОЇ відповідальності лише за те, що ти бажаєш бачити поруч із собою у ліжку особу своєї статі? В Європі політики пишаються своєю "нетрадиційною" орієнтацією, а в нас?
Анонім
23.03.2012 11:59:45
яке місце ти хочеш посісти з підерами в Європи дибіл ти про що
Гей-Альянс
23.03.2012 12:02:59
Во многих европейских странах разрешены однополые браки! И гомосексуализм там - нормальное явление! И скажи, какая тебе разница, кто лежит рядом со мной в постели?
Анонім
23.03.2012 12:10:28
мені нема різниці хто тобі в {нецензурна лексика} членом гімно місить
SERG
23.03.2012 12:11:27
Колупайся в дупі кого завгодно хто тобі це дозволяє, але ж ти, паскуда, порушуєш МОЄ ПРАВО на спілкування із собі подібними, ти ображаєш мою гідність самим своїм нікчемним існуванням на цьому світі. Ще й парад, {нецензурна лексика} , задумали. Содомський гріх рекламуєте на цілий світ. Нічого, відповідати вам, недолюдкам, все одно доведеться.
Андрей
23.03.2012 12:12:53
Мне никакой разницы, кто лежит рядом с тобой в постели. Но мне не все равно, что ты хочешь свои взгляды навязать мне и моим детям. А то что в европе это норма - так это не значит, что это правильно. В арабских странах за это сам знаешь что делают. Не надо извращения возводит в ранг нормы. И не надо оправдываться природой. Среди животных это очень редкое отклонение. Так что телесная природа человека здесь не причем. Это навык, целенаправлено прививаемый определенными кругами. И вспомните Римскую империю, когда разного рода извращения стали нормой - империя пала.
Андрей
23.03.2012 12:07:59
Анониму. Повторюсь, нечего грех и болезнь возводить в норму. А Европа далеко не эталон. Так себе духовный гроб с евроремонтом. И кстати, если существующая динамика в Европе будет продолжаться, то очень скоро Европа будет жить по законам шариата. А там за это - секир-башка без всяких разговоров. А второе, гомосятину очень сейчас пиарят для сокращения численности населения. И еще такой вопросик - гомосятники борются за право заключать браки. А детей откуда они возьмут? Забирать будут у нормальных людей? Как это сейчас с помощью ювенальной юстиции делается в гейропе? Когда ребенка, оставшегося сиротой, отдают гомосятникам, даже если у ребенка остались близкие родственники (дедушки-бабушки), потому чсто видите ли эти болезные имеют больше прав. Так что долой гомосятину. Хотят своим постыдным делом заниматься (да уголовку за это отменили, а зря) - пусть, только у себя дома и не навязывая свои ущербные взгляды другим. "Не обманывайтесь, ни блудники, ни мужеложники, ... Царства Божия не наследуют"!!! Государства, которые легализируют гомосятину, потом очень быстро деградируют. Вот уже и педофилию пытаются в норму возвести. И убийство уже рожденных детей, т.к. называемый послеродовой аборт, если ребенок даже здоров, но материальные или другие обстоятельства типа препятствуют. И уже раздаются голоса о лишении жизни членов общества, которые становятся затратными для государства - инвалиды, старики. Так что - мы будем впитывать и эти мерзостные "ценности". Да пусть Европа свои проблемы сначала разгребет, а потом нос к нам сует. Просвещенные блин.
Ден
23.03.2012 11:57:02
Трахайте одне одного куди і як хочете, мені на вас насрати. Але навіщо ці паради?, вам же ж просто наб'ють пику.
ясько підривник
23.03.2012 11:57:17
треба відловлювати і яїця по самі гланди вирізати підерам або в зону на парашу дибілів а хто статю написав тоже видно підер
Гей-Альянс
23.03.2012 12:00:52
Читаю комментарии и даюсь диву - это сколько же гомофобных {нецензурна лексика} живет в нашей стране! Да, не зря комуняки старались. Вы, часом не с комсомола, господа? Как правильно сказал "Аноним" - гомосексуализм это то, что вполне нормально в Европе! Какие же вы европейцы? Вам самое место в Северной Корее и Белоруссии, там, кстати, "Бацька" тоже позволяет себе гомофобные высказывания, показывая тем самым, что он - дремучий колхозник из совка!
Анонім
23.03.2012 12:03:51
тобі до європи якраз із підерами зайдеш найшов когозахищати йолоп
SERG
23.03.2012 12:13:41
Попадешся ти мені колись, гомосятина непотрібная. Візьму гріх на душу, але одним {нецензурна лексика} на світі буде менше.
Іван Козолуп
23.03.2012 13:41:01
Гей-Альянсу, а ти знаєш, що більшість партійних босів в компартії починаючи з 20-х були галубі і збоченці?
SERG
23.03.2012 12:05:57
Як вони нас обзивають: ГОМОФОБИ. Я прожив на цьому світі півстоліття, і знаю, що найголовніше в природі є основний інстинкт - інстинкт продовження роду. Людям, що вперше займаються коханням, ніхто може не розказувати, що і яким чином треба робити. Природа допомагає. А в {нецензурна лексика} основний інстинкт порушено. Таким чином, {нецензурна лексика} є мутантом і заслуговує на примусову ізоляцію від суспільства.
B> O
23.03.2012 12:07:29
знищення і попіл по вітру
серж