Молодий Народний Рух вимагає заборонити офіційний показ російського фільму «Матч», оскільки в ньому грубо перекручено історичні факти.
Про це йдеться в переданому УНІАН зверненні Молодого Народного Руху та інших громадських організацій до Міністра культури України Михайла Кулиняка із вимогою заборонити офіційний показ російського фільму «Матч» на території
України.
«Ми глибоко стурбовані новиною про можливість виходу у кінопрокат фільму “Матч” спільного виробництва компаній «Рекун-синема» та «Пронто-фильм».
Вважаємо, що сюжет цього продукту грубо перекручує історичні факти та зневажливо показує українців як націю», — говориться у зверненні. На переконання молодорухівців, «у фільмі неправдиво висвітлено життя м. Києва під час німецької окупації, що є дуже непростим періодом з історії столиці України».
«Нашу увагу привернув той факт, що у фільмі всі негативні герої розмовляють українською мовою та носять жовто-блакитні пов'язки. До того ж у картині зачіпаються особливо болючі для пам'яті українців теми мінуванняХрещатика, розстрілів у Бабиному Яру та так званого “матчу смерті”.
Перелічені сторінки київської історіографії подані у спотвореному вигляді, що є неприпустимим і не несе ніякого “патріотичного” змісту як це подають автори фільму», — наголошується у зверенні.
Автори звернення вважають даний фільм наругою над пам'яттю про тих українців, які воювали у Другій світовій війні.
Під зверненням підписалися також представники ВМГО «Спілка української молоді в Україні», ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», Громадянський рух «Відсіч» та Рух добровольців «Простір Свободи».
Коментарі
Val
18.04.2012 17:12:55
Агрессию Власти России нужно воспринимать как проявления погоды
Анна
18.04.2012 17:16:34
+1
киев
18.04.2012 17:25:58
российский фашизм цветет и пахнет. фильм - очередное ведро пропаганды и зомбирования людей против всего украинского. Ох и тяжело раша переживает потерю славянской украины.... лет через 20-30 в РФ кроме чеченцев ингушей и татар не будет никого
Alexx
18.04.2012 17:20:16
Это что, их возиутило, что в фильмн негативно показаны прислужники фашистов украинской национальности? Ну, так это правда. И никакого отношения всякие там полицаи, бандеровцы и пр. шваль к настоящей украинской нации отношения не имеют....
Анонім
18.04.2012 17:25:53
А що ти знаєш, невігласе, про РЕАЛЬНИХ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ І ГЕРОЇВ, Якими були є завжди будуть УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛІСТИ! Це наш аземля і вони воювали ТУТ , а не в Московії!!!!!! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Реалист
18.04.2012 17:29:30
В рядах присужников немцев, в годы войны, служило в несколько раз больше выходцев из России, чем Украины. А бендеровцы, никогда не служили Гитлеру, была сформирована дивизия СС-Галичина, вот она служила, но не УПА.
Биги
18.04.2012 17:36:07
А кто имеет? Типа Витренко, Симоненко, Онищенко?... Точно не бандеровцы... А в русских фильмах о войне украинцы сплошь полицаи, предатели, охранники и, в лучшем случае, хохол-повар, добродушный, но туповатый...
Леон, Київ
18.04.2012 17:43:52
Одразу видно - москалю по життю клепки не вистачає. Хвора людина ...
Filantrop
18.04.2012 17:20:39
Чем хуже -тем лучше! Зато видно кто враг Украине!
Реалист
18.04.2012 17:25:13
Это действительно так, поскольку сми в России под контролем и снять такой фильм, без "высочайшего" позволения, никто не даст.
Фёдор
18.04.2012 17:21:11
А как эти "спилки" могут ещё PR-риться ? Для таких организаций даже прапорщик СССР работу не найдёт ! Может быть в новой "укр.силиконовой долине" их пристроят пугать бездомных собак ! А может их собаками будут пугать ? :))))
Alex
18.04.2012 17:27:49
федя, ты просто долбоеп.
Аля
18.04.2012 17:21:14
Продемонструвати фільм, як приклад великикацапського шовінізму, який лишній раз показує свиняче мацковске рило.
Реалист
18.04.2012 17:22:28
Что ж, угол отражения, всегда равен углу падения. Когда россияне, читают о себе комментарии на украинских сайтах, пусть задумываются, почему это происходит.
Юрій48
18.04.2012 17:26:29
Заборона фільму,тільки підігріє інтерес до нього.Ох і люблять у нас заборони,хлібом не корми дай тільки покерувати чим небуть.Художній фільм відображає погляд його авторів на ту чи іншу подію,і якщо фільм хамський то це характерезує його авторів як хамів і більше нічого,а дивитись його чи ні глядач повинен вирішувати сам,а не хтось буде це робити за нього.
Бомбіла
18.04.2012 17:26:36
Бидлота кацапстану тішиться своїй тупісті... СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА!
Хам
18.04.2012 17:40:31
Нетерпимость власти России ( не российского народа) к украинскому народу воспринимаю как проявление погоды, На-ДОе-Ли!!! Убили в украинцах светлое к советским традициям, Совместной Великой Победе, теплое отношение к Россиянам. ДАМ, недам газ! Бери хохол по цене больше чем немцам! Все это низко и мелочно! Технологии отработанные Катей ІІ еще в 17 веке. Почему вы украинцы не хотите быть с нами? Слава Путину! Что еще придумает чтобы сделать нас окончательными врагами? Ах да сыр! сыр! Потом мясо, неважно что, главное состояние войны! Россияне! Так кто же у вас друзья? Может китайцы, которвм остался шаг, чтобы вступить на Вашу территорию? Слава Путину!
Іван Козолуп
18.04.2012 17:57:34
А покажіть сайт, де можна подивитись чи качнути фільм і зробити власні висновки.
Журналист
18.04.2012 18:19:29
Прошу прочитать: Владимир Вернадский Украинский вопрос и русское общество Борьба против украинцев ведется с 17 века, а результаты слабеньки. Непобедимо это насилием!