Сьогодні роботодавці намагаються отримати якість за менші гроші, якщо це можливо. Тому вони керується принципом: краще досвідчений працівник з дипломом средненького українського вузу, ніж зірка з мінімальним досвідом і завищеною самооцінкою. Про це в інтерв'ю UBR розповів генеральний директор рекрутингової компанії Acumen International Микола Ганжа.


«Потрібно чітко розуміти, що ви очікуєте після закінчення навчання в закордонному навчальному закладі. Просто той факт, що у вас диплом знаменитого вузу не забезпечить відразу по поверненню на батьківщину пост глави представництва великої компанії. Для цього потрібен досвід і час. Роботодавці цінують практичний досвід , а не красиво написане резюме «, - зазначив він.

На думку експерта, іноді є резон намагатися шукати роботу в тій країні, де проходило навчання. Дуже багато студентів так і роблять.
«Наявність диплома підвищує ціну студента на ринку і вигідно виділяє його серед інших претендентів. Але не варто» завищувати свою ціну «тільки через це», - порадив він.

Микола Ганжа підкреслив, що роботодавець намагається отримати якість за менші гроші, якщо це можливо. Експерт розповів, що українські студенти, як правило, отримують освіту в європейських університетах і дуже рідко в країнах Азії або Африки. «Тому не має великого значення назва вузу і країна навчання. Головне - знання та навчання, а не «корочка». Безумовно, якщо у вашому профайлі буде стояти Гарвард, то це додасть вам балів, тому що цей навчальний заклад дуже ретельно підбирає студентів і не дасть диплом «за гарну посмішку», - підкреслив він.