Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон стурбована насильницьким зривом гей-параду, що був намічений на 20 травня в Києві.
Про це сказано в її заяві, повідомляють Українські новини.
"Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Кетрін Ештон глибоко стурбована насильницьким зривом мирних зборів, організованих 19-21 травня в рамках "Kyiv Pride". Вона висловлює свою солідарність із жертвами цих дій і закликає українську владу провести розслідування і покарати правопорушників", - сказано в повідомленні.
Ештон закликала владу України захищати і забезпечувати право всіх українців, включаючи лесбіянок, геїв, бісексуалів і транссексуалів, на мирні зібрання та свободу слова.
Крім того, вона зустрілася з організаторами "Kyiv Pride" для того, щоб висловити свою підтримку і відданість захисту прав всіх українців.
Як відомо, міліція перевіряє обставини побиття невідомими в масках лідера гей-форуму Святослава Шеремета і ще одного представника сексуальних меншин у Києві.
Шеремета побили 20 травня група осіб у масках у районі станції метро "Дарниця" у Києві.
Перед бійкою потерпілий був учасником імпровізованої прес-конференції, на якій пояснював журналістам, що організатори гей-параду відмовилися від його проведення в Києві, тому що побоювалися за життя та здоров'я учасників.
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International звинувачує міліцію в небажанні охороняти учасників гей-параду, що був намічений на 20 травня в Києві.
Коментарі
киев
24.05.2012 13:07:51
на нее посмотришь и видна клиника на лицо! правильно сделали что разогнали, а то пиарят пидерсию на всю страну!!!
Регионал Гей
24.05.2012 13:16:20
Может и правильно сделали,что запретили.Партия регионов заботится о нас, так как оппозиция ненавидит представителей ЛГБТ сообщества. Нас, геев и лесбиянок активно поддерживают секретарь Донецкого горсовета Н.Левченко, депутаты ПР Колесниченко,Чечетов,Ляшко,Олейник. И не только потому, что они неравнодушны к мужчинам, а и потому, что это порядочные и справедливые люди ! Голосуйте за Партию регионов - партию приверженцев ЛГБТ сообщества !
Тарас
24.05.2012 13:08:10
Коли мораль зневажається, а добропорядні люди нічого не роблять - процвітає зло. Кожен громадянин зобов'язаний знати, що загрожує його дому, його дітям… Товариство яке нічим не цікавиться і не виносить уроків з минулого приречене ... сайт багатодітних
Серый
24.05.2012 13:09:58
пусть заберет наших {нецензурна лексика} к себе!
андрій вьюга
24.05.2012 13:10:41
Вони своею філософіею, не нашою, уже достали.Ми мали справедливу, хоча і не без недостатків владу. Я не кличу назад, бо це було б неправильно. Нам вона потрібна інша з того, що було та що є сьогодні і тільки позитив. Благо, 20 років вакханалії чомусь нас навчили.Треба забути проблему мови, яку нам постійно нав’язують, щоб нас розділити; забути проблему відносин з Росією, як проблему взагалі, бо Путін, Медведєв і всі інші - це не Росія і не всі росіяни. Хто, кого і скільки знищували треба пам’ятати, але залишити все це для істориків - вони мають право на об’єктивний аналіз. Разом з тим згадати і не забувати скільки нас слов’ян знищила та знищує так звана Європа, яка своїми стандартами закопала десятки міліонів наших прадідів в сиру землю.Забули. Навала шведів, стандарти Наполеона тільки з Парижа. Німецький фашизм уже з Берліна. Турецькі стандарти уже з іншої зони. Та хто тільки не хотів нам щось нав’язати? Італійці, австріяки, румуни-всіх не перерахуєш. А що витворяли поляки? Як хочу, щоб мені назвали хоча б один позитив, хоча б один стандарт Європи, який в історіі наших відносин нас ощасливив. Попробуйте згадати. Це не означає, що ми повинні будувати з ними недобросусідські відносини, але це не означає, що вони нам друзі. Ніколи такого не було і не буде, бо ми інші. Інший дух: слов’янський, руський, більш людський. Стверджувати інше може тільки людина, яка або ніколи там не була, або готова продати за безцінь історію своєї нації, або за безцінь поміняти на їхнi гнилі стандарти. Ви подивіться на нашу сьогоднішню нормативну базу, яка виписана з євростандартами. Назвіть мені хоча б один нормативний акт, виданий нашою владою, який, як вони стверджують, має європейський дух і який ощасливив людину праці та не заганяв її в глухий кут. Нам треба докорінно змiнити свою психологію і повернутись до джерел нашої слов’янської ідеології, яка була і повинна бути на об’єднанні слов’янських постулатів. Хто це буде робити - Москва, Київ, Мінськ - це не так важливо. Важливо інше. Разом в статусі незалежних держав ми зможемо себе відстояти, а значить відстояти своє майбутнє і майбутнє наших дітей. Нам треба повернути центр християнської моралі та православної віри на історичну батьківщину, тобто в Київ. Я розумію, що це не просто, але з цього повинно початися відновлення справедливості та ліквідація наших слов’янських непорозумінь. Нам треба це зробити, бо в своєму довгому житті я не знав, не знаю і маю надію, що не буду знати ні одного білоруса, серба, росіянина, болгарина або українця, який би один одного справдi вважали ворогами. І як би нам це не намагалися поселити в наші голови – це не пройде, бо всі ми однiєї слов’янської крові і в нас одне минуле і майбутне
виктор
24.05.2012 13:14:21
Вьюге! А причем гомосексуализм к тому что вы написали?
Регионал Гей
24.05.2012 13:17:11
Может и правильно сделали,что запретили.Партия регионов заботится о нас, так как оппозиция ненавидит представителей ЛГБТ сообщества. Нас, геев и лесбиянок активно поддерживают секретарь Донецкого горсовета Н.Левченко, депутаты ПР Колесниченко,Чечетов,Ляшко,Олейник. И не только потому, что они неравнодушны к мужчинам, а и потому, что это порядочные и справедливые люди ! Голосуйте за Партию регионов - партию приверженцев ЛГБТ сообщества !
андрею вьюге
24.05.2012 13:21:09
я так и не понял что ты хотел сказать хоть много написал
Ярина
24.05.2012 13:11:58
И в Библии гомосексуализм считается грехом. И я считаю, что это не какой-то физиологический надлом, а надлом морали.
Ласло
24.05.2012 13:12:19
То нехай ЕС забере їх до себе і гомається з ними .
виктор
24.05.2012 13:12:22
Никто не запрещает однополую любовь,но почему о своей нетрадиционной ориентации надо кричать на весь мир и устраивать шоу?
бойцовский клуб
24.05.2012 13:13:53
И так будет с каждым педерастом. Усвойте это, извращенные твари. И никакой ЕС вам не поможет. Будут ломать вас где поймают.
Пупкин
24.05.2012 13:14:19
А педофилов тоже?
бойцовский клуб
24.05.2012 13:19:15
Всех извращенцев ждут порванные рты и выбитые зубы. Всех.
Регионал Гей
24.05.2012 13:14:28
Может и правильно сделали,что запретили.Партия регионов заботится о нас, так как оппозиция ненавидит представителей ЛГБТ сообщества. Нас, геев и лесбиянок активно поддерживают секретарь Донецкого горсовета Н.Левченко, депутаты ПР Колесниченко,Чечетов,Ляшко,Олейник. И не только потому, что они неравнодушны к мужчинам, а и потому, что это порядочные и справедливые люди ! Голосуйте за Партию регионов - партию приверженцев ЛГБТ сообщества !
Пупкин
24.05.2012 13:17:02
ПР тоже поддерживает ППУ?
Андрей
24.05.2012 13:18:54
А с какой это стати мои деньги, заплаченные стране в виде налогов, должны тратиться на охрану больных гомосексуализмом людей, которые хотят пропагандировать свою болезнь?!!!!
Оглядач
24.05.2012 13:22:48
Яке її собаче діло! Хай заткнеться і сидить собі у своїй гнилій ліберастичній гейропі і не суне свого паршивого носа в Україну!
frem
24.05.2012 14:38:30
ГЕЙРОПА! Яке влучне визначення. Пропоную так і назвати на карті.
Гость
24.05.2012 13:25:02
Видимо заповеди Божьи для ЕС не указ. Забыли безбожники за что Господь спалил Садом и Гомору. Не желаю чтобы мои дети и внуки жили в новом Садоме или Гоморе.
доктор
24.05.2012 13:28:16
В палату N6 на парад
Игорь Киев
24.05.2012 13:29:37
Да сколько можно? Вечно Украину кто-то чему-то поучает и если б только хорошему. Погрязшая в пороках старушка-Европа под маской "европейских ценностей" хочет впарить нам еще и свою педерастию. Зачем нам это нужно? Так ведь насильно нам навязывают, в приказном порядке требуют от нас принять педерастию как нормальный образ жизни. И они не думают, что мы просто этого не желаем. Почему я (думаю, что далеко не один такой в стране) должен идти на поводу у нетрадиционного меньшинства народа (причем мизерного меньшинства 0,00001 % и народом называть их язык не поворачивается), а не наоборот? Нравится им долбить себя и друг друга в анус - пусть это делают где-нибудь в подвале с крысами. Нам же, людям, которым не безразлично будущее страны, наших детей и внуков, стоит помнить, что есть мораль, через которую переступить нельзя, иначе наступит крах. Украина как никак страна православных, это тоже нельзя забывать. Стоит вспомнить, как Господь поступил с Содомом и Гоморрой. А ведь именно эти города напоминает сейчас Европа, захлебывающаяся в переизбытке лесбіянок, геїв, бісексуалів і транссексуалів. А может это европейские политиканы из зависти? По принципу "раз у нас все педерасты, так сделаем же, чтоб и вокруг так же было". Им обидно, что мы лучше них!!!
лаврентий
24.05.2012 13:46:52
Н-А-Д-О-Е-Л-И........
Анонім
27.05.2012 15:29:22
ще треба їх підерів відстрілювати
Твою дивизию
30.05.2012 00:12:03
Читаєш Вас-і смішно стає.Всі розумні {нецензурна лексика} .Еліта..А як би Вас за Україну-в бій?Пішли б,синки? З кровю, з смертю?Та х.р там.Так що не воняйте,душари)))