- Прошу тушку Анатолія Чугуєвця не вживати слово «Свобода», бо з його уст – це звучить брудно, - відреагував свободівець Олексій Бучинський на репліку депутата, який нині входить до так званої групи «Рівне».
Конфлікт виник тому, що колишній БЮТівець звинуватив ВО «Свободу» у публікації замовних, проплачених політичних матеріалів у газеті Рівнеради «Сім днів». Це обурило депутатів-свободівців, адже, як каже Олексій Бучинський саме у цій газеті постійно з’являються провокативні і часто не провірені матеріали, що стосуються опозиційних політичних сил, зокрема і ВО «Свободи».
Нагадаємо, під час чергового засідання сесії Рівнеради, 23 лютого 2012 року, депутат Руслан Шевчук повідомив присутніх, про створення нової групи «Рівне» у міськраді. До цієї грипи увійшли колишні члени різних політичних сил, а нині позафракційні депутати. У Рівнераді їх прозвали «тушками».
Коментарі
rv
24.05.2012 15:44:02
Правильно,краще казати сволота.))
свободі
24.05.2012 23:55:52
наступного разу підзатильників та копняків нададавайте цій тушці хамковій, беріть приклад з верховної ради.
Свободі
25.05.2012 12:16:37
Простим Свободівцям і Комуністам слід звертати увагу на яких машинах їздять їхні лїдери, де вони працюють і за які гроші живуть. Щодо Тягнибока то вже давно відомо що Його фінансує партія Регіонів. В рівному Тягнибок призначив смотрящим свого швагра Осуховського і його прислугу Бучинського, справжніх місцевих свободівців ці засланці посунули а користуються ці лузери тим що напрацьовує Лащук .
попереднику
25.05.2012 12:33:37
Рівненські Свободівці недадуть посунути справжніх своїх лідерів.Осуховський нами керувати небуде. Внас були і є свої лідери.
чугуєвцю
25.05.2012 17:24:42
Ти є депутатина тушкована, знаєш такий вид консерв! Сидів би собі і не висовувався, а то все грошей хочеш і так налаштував проти себе пів свого округу!!! Басів Кут більше за тебе ніколи не проголосує!!!
Анонім
25.05.2012 21:49:12
ЦЕ тоіно Чугуєвець тушкований коментує, зачіпили тушку от і смердить
нєрусскій
26.05.2012 07:39:32
Словарь новорусского язьіка. Свобода - сволота; Демократія - дермократія; Ліберальність - ліберастія; Америка - піндосія; Європа - еуропа, гейропа. Убогі інтелектуально, у вас нема майбутнього, ви глуха гілка на дереві цивілізації.
Перехожий
29.05.2012 09:09:31
Росія - паРаша? Правильно?
нєрусскій
29.05.2012 09:49:57
Вони так самі на себе говорять. Взагалі, дякую за підказку, я включу це слово в словар новорусского язьіку.
Шабода
26.05.2012 22:09:40
Бучинський якого Рівняни навіть незнають вже вдруге незміг підпалити свій автомобіль.
Шабода
26.05.2012 22:12:01
Бучинський це той хто вдруге незміг підпалити свій автомобіль?В нього або руки трусяця або гроші на піар жаліє.
Геть
27.05.2012 11:23:46
Свободу геть геть нацистів геть геть геть
Коркулі
27.05.2012 11:24:31
Вітіва на очко посадити через палицю а бруцький щоб захлинувся блювотою алкоголік сраний
очевидець
27.05.2012 20:30:32
Під прицілом мали-би захистити свою колегу журналістку, а невихваляти Бучинського ,який обговорюючи затвердження статуту газети "7 Днів" пропонував прописати цензуру в статуті міської газети лише через те що ця газета передрукувала матеріал про автомобілі Тягнибока. Правільно Чугуєвець зробив, що засудив за це нікчему Бучинського. Ніякі Бучинські не повині вказувати журналістам про що їм писати
Попереднику
28.05.2012 09:49:50
Та стаття була проплачена ригіоналами, сама Мошняга це сказала! Точна інфо!
журналіст 7 днів
28.05.2012 12:25:19
тож сам максименко гроші приносив!!! що ви до Свободи причепились?
Рівнянка
28.05.2012 23:12:34
Молодець Бучинський! Єдиний хто зміг присадити цього Іуду Басівкутського!