До переліку видів господарської діяльності військових частин міністр оборони включив, поруч із ремонтом і технічним обслуговування космічних літальних апаратів, розведенння ВРХ.
Міністр оборони України Дмитро Саламатін розробив план реформування господарської діяльності військових частин, пише Дзеркало тижня.
Відповідно до плану, який вже направлений на адресу 11-ти міністерств і відомств, військовим частинам запропонували додати 78 нових видів господарської діяльності.
Зокрема: розведення великої рогатої худоби, буйволів та домашньої птиці. Поруч із цим випас свиней, овець і кіз, вирощування ягід, горіхів і «інших фруктів».
Схоже на те, що аграрна політика у планах Саламатіна, на першому місці. Окрім скотарства, військові частини вирощуватимуть зернові й технічні культури, займатимуться декоративним садівництвом. Більше того на армійські частини покладається продаж зерна, переробленого тютюну й комбікормів, оптова торгівля живими тваринами.
Але й це не найодіозніші рішення. Саламатін запропонував армії вести роздрібну торгівлю алкогольними напоями, продуктами харчування та ресторанний бізнес.
Коментарі
птус
23.06.2012 16:31:29
До прихода в МО Гриценко, имелись подсобные хозяйства еще со времен СССР. В чем же крамола?
Майор
23.06.2012 16:32:39
Ще один придуркуватий міністр. Вже був один такий Кузьмук. При ньому теж було головне щоб в частині були свині і клумби засіяні петрушкою, а бойова готовність пох.
Анонім
23.06.2012 16:39:49
Майор - не мели... Всегда в частях с умным "Батей" были подсобные хозяйства, и солдаты получали "приварок" сверх нормативного пайка... Но, с умным "Батей"...
солдат
23.06.2012 16:42:14
дибил
Molt
23.06.2012 16:42:21
Полный развал армии Российский казачёк делает своё дело, армия будет заниматься скотоводством и торгашеством, нагонят туда торгашей включат в состав в ЗС Украины и будет 70% торгашей и непонятно кого и 30% недовоенных, а дальше добро пожаловать на Украину, кусок Румынии немного Молдавии ну а всё остальное России.
-----------------
23.06.2012 16:46:41
Приехал Солома на объект , а ему поляну не накрыли нищие военные. Вот и стукнула ему в голову гениальная идея.
ой
23.06.2012 16:48:04
краще б ракети розводили і кораблі,підводні лодки, винищувачі і т.д. придурок! Він хоче щоб ми своїм мясом кацапську армію кормили.для них рідненьких старається.А в нас хай краще скотарство відродять.Всі ферми розвалили-"хазяї".Все розікрали.
министр обороны
23.06.2012 16:48:45
а этого козла сделать главным пастухом
саколюк
23.06.2012 16:52:43
По всей видимости это и есть реформа в армии.По Саломатину -пусть кормятся сами.Таких придурков давно не было.Во всем мире армию учат воевать ,а на Украине -коз разводит и табак сеять
старий прапор
23.06.2012 16:53:34
Одні дятли,де їх тільки беруть?Дай патронів,дай палива а не корову.Стрільби замість пм-проводим з марголіна,нє пора на дембель.РигиАнали розвалять що нерозвалили попередники і нас завоюють але з коровами-це щоб полонені себе годували самі.Ворог не біля воріт-ворог вже по Дніпро тільки дайте статус,,язика,,просто як двері в райвідділі.Я 20 років в ,,цирку,,тут тільки клоуни міняються-ну цей переплюнув всіх,не сміятись а плакати треба....
Khmelnitskiy
23.06.2012 17:17:00
У нас в дивизионе РВСН был свинарник на окраине жилой зоны. Буйволы будут пушки тягать в войсках быстрого реагирования, а если буйвола убъёт во время военных действий, то можно на шашлык пустить. Это конечно не баранина, но всё равно солдаты не останутся голодными. У врага в тягаче горючка кончилась и всё, приехали. А у нас, по любому бездорожью, МУ-МУ-МУ !!! и орудие на позиции. Я Саломатина поддерживаю, сразу видно как сильно он волокёт в военном деле, но только он один момент упустил. Надо срочно строить военный завод по производству боевых телег и боевых саней (на зиму) и бронежилетов для буйволов.