25 липня працівники ДП «Волинські старожитності» спільно з головним спеціалістом сектору охорони культурної спадщини Волинської ОДА обстежили ділянку будівництва по вулиці Ковельській, де є ймовірність наявності історичного культурного шару. Про це повідомили у прес-центрі ДП «Волинські старожитності».

У Волинських засобах масової інформації поширилася інформація, що у місті Луцьку по вулиці Ковельська, 47-а ведеться будівництво на території з культурним шаром чи на давньому похованні («На місці давнього поховання хочуть звести висотку?», – Віче-інформ).

25 липня 2012 року працівниками ДП «Волинські старожитності» Михайлом Вашетою та Тарасом Вербою спільно з головним спеціалістом сектору охорони культурної спадщини Волинської ОДА Петром Ходанем проведено обстеження цієї ділянки будівництва. В стінках котловану (розмірами 40х20 м і глибиною 3-6 м ) та на його дні об'єктів археології та історичного культурного шару не виявлено. У відвалах грунту, що переміщений за межі ділянки, наявні лише керамічні вироби першої половини ХХ ст. (уламки цегли, посуду).
Волинських археологів приємно вразила реакція і депутатів (Андрій Калахан), і місцевого телебачення та преси стосовно будівництва на території, де є ймовірність наявності історичного культурного шару (давнє приміське село Красне).

Але все ж таки необхідно було хоча б трохи почекати, щоб вивчити і всі матеріали стосовно забудови на цій ділянці, і провести саме натурне обстеження котловану. Адже документи на забудову мають певні «географічні» та юридичні казуси: мінялася і адреса ділянки, мінялися і її власники. Та й отримати доступ до будівництва відразу не вдалося. Тому досить неприємно вдарила по діловій репутації «Волинських старожитностей» інформація, що прозвучала у новинах ТРК «Аверс».

«Ми дуже поважаємо журналістів, наших друзів та колег, завжди ідемо на зустріч і співпрацю. Відповідно такої ж поваги чи принаймні добропорядності очікуємо від них. А тому будемо вимагати офіційного вибачення за запис і поширення без нашого дозволу розмов наших співробітників у ефірі» - заявляють «Волинські Старожитності».