Представник координаційного центру МММ-2012 у Луцьку Сергій Бомбелюк розповів, що для реєстрації партії «МММ» в ЦВК готова вся документація, всі закони дотримані, партія повністю легітимна, питання стоїть лише у внесенні застави в 2,2 млн. грн., чим зараз і займаються учасники піраміди, - інформує «Під прицілом».
Кошти на заставу в ЦВК збираються з членських внесків (50 грн щомісяця). Очікується, що найближчими днями 2,2 млн. грн буде зібрано.
На запитання скільки українців можуть проголосувати за «МММ» Сергій Бомбелюк сказав: «Якщо взяти по учасниках МММ в Україні, то їх кількість більше 3 млн., тобто це потенційні виборці, також до них можуть долучитись виборці які втомились слухати обіцянки провладного блоку і опозиції, загалом, я думаю від 3 до 5 мільйонів виборців».
У передвиборчій програмі партії не приділяється увага мовному чи національному питанню, це за словами Сергія Бомбелюка веде до розколу: «МММ» не надає пріоритетів ніяким мовам, тому що ціль «МММ» - обєднувати людей, а мовне питання веде лише до розколу. «МММ» присутня в більш ніж 50 країнах світу і обєднує більш ніж 35 млн. людей і всі розуміють один одного і не відчувають ніякого дискомфорту в спілкуванні, тому мовне питання для нас не питання».
Щодо формування списку кандидатів, то за словами луцького представника, цей процес ще не завершився: «Я думаю на верхівці партії будуть ідейні представники основних структур «МММ» в Україні, люди які реально можуть щось змінити, знають як змінити і роблять це в «МММ». Головне не прізвища і не представники якогось регіону, а головне цілі партії і те що за неї проголосують люди».
Коментарі
ммм
07.08.2012 09:59:34
Мавроді до влади! Прибутки держави виростуть до 300% за пів року!
Степан
07.08.2012 11:10:26
Сьогодні МММ це та сила, яку вже неможливо спинити! Ми моделюємо майбутне!
Сажнєв
07.08.2012 11:22:47
Сміх тай годі розводил тільки ще при владі не вистачало))))
Павло Ф.
07.08.2012 11:49:14
особисто я проголосую за МММ
Фанат
08.08.2012 13:36:42
Мудаків Мерзотників Махінаторів
Виборець
08.08.2012 16:52:04
Вже краще МММ чим всілякі біло-сині, біло-сердечні, ющенковці, королевські та їм подібні....))))
starec
08.08.2012 20:36:26
Кого еще не лоханул МММ???? Не будьте дебилами, это же разводняк для детей. Сколько недавно лоханутых МММ2011, на волыни сотни!!!, вот вам и политика этих лохотронщиков. Сергій Бомбелюк-может многое особенно лохануть на чужие бабки. ЛОХ-голосуй за МММ.
Annet
09.08.2012 10:14:54
Маєш конкретні докази??? Ні! Ну тоді мовчи в тряпочку, а то сам з себе ЛОХА робиш! За свої слова діями відповідати треба! Кого це МММ-2011 лохануло??? Хто був не попереджений про ризик! Не позорься, якщо ти щось робиш і не знаєш які наслідки можуть бути то ти самий натуральний ЛОХ!
АнтиЛОХ
10.08.2012 17:15:43
МММ - це для тих, хто хоче все і відразу, вступайте в ряди і станете мільйонерами не стукнувши палець об палець. Але саме неприємне в цій історії, що такого в житті не буває...
ДЕСЯТНИК МММ
09.08.2012 10:44:22
Підтримую Annet! Розводу ніякого не було, не має, і не може бути))) Кожен на собі переконався - я впевнена!!! А коли людина принесла в систему 30 тис. - отримала 50 тис, знову положила 50тис. - отримала - 80 тис. які знову вклала .... і припало на період заморозки, що не встигла вивести.. А говорить, що втратила своїх 80 тис. То хто ж Вам лікар?!!!! не вмієте контролювати жадність та вести розподіл своїх фінансів????!!! тоді сходіть на курси фінансовимх консультантів приміром...або ж до клубу МММ. Керівники та учасники допоможуть Вам!!! Адже МММ - це не збагачення впершу чергу, а зовсім інше... інші відчуття та життя, переконання...яке повірте не від великих грошей приходить...
starec
09.08.2012 10:51:19
Annet Ну и как предоставить доказательства? Всю линейку выложить? "Хто був не попереджений про ризик! "-тоб то зараз ТЕЖ РИЗИК І ВСІ попереджені, я розумыю це факт. Дай координати або я дам свої і поговоримо "про відповідати за свої слова" особливо за "Мы можем многое ".
Анонім
09.08.2012 16:53:55
"Кого еще не лоханул МММ????" - ну так покажи кого лоханули? Да, якщо ти віддаєш свої гроші чужій людині і понняття не маєш куда ти лізеш, а тим паче не цікавишся то ти пожизні ЛОХ! Покажи людину яка була в стуктурі Бомбелюк С. П. і не знала про всі ризики?
starec
09.08.2012 10:52:06
ДЕСЯТНИК МММ Народ куда подъехать за своими деньгами??? Гавно вопрос.
ДЕСЯТНИК МММ
09.08.2012 22:21:59
"Свои" деньги каждый держит у себя!!!! Вопрос не по теме)))
starec
09.08.2012 10:58:52
Ну куда подъехать за деньгами?
львів"янка
09.08.2012 22:46:33
Особисто я вкладала в МММ2011 !!!!!!! Все всім платиться!!!!!!( а кому ще не виплатили- обов"язково найблищим часом виплатять, почекайте,заспокійтеся!!!! Ви ж самі зруйнуєте систему, яка змінює нас, робить добрішими! Ми ж допомагаємо один одному!!!! Це і є однією з головних ідей МММ !!!! Сьогодні допоможеш ти,завтра допоможуть тобі!!!! Зараз вклала в МММ2012 !!!! Вклали мої друзі і знайомі ..... і ні у кого з нас немає найменшого сумніву, що МММ-2012 буде успішно розвиватися!!!!! Львів обов"зково проголосує за МММ !!! Впевнена!!!!:) Бо МИ МАЄМО МУЖНІСЬ!!!!!
Гість
10.08.2012 11:22:34
З цим МММ найбільше дивує продажність деяких людей. Всі знають що розвод, але є окремі "розумники" які доводять всім, що це реальна панацея. Звідки беруться гроші для виплат відсотків, хто може сказати? МММ щось виготовляє, чи можливо володіє якоюсь власністю, чи все таки відсотки сплачуються з тих самих грошей які вкладники вносять для отримання тих же відсотків? Тобто рано чи пізно такій схемі прийде кінець, як не крути. Але є такі якім це все вигідно і вони якраз таки працюють для власної користі ошукуючи інших.
starec
10.08.2012 12:26:13
ДЕСЯТНИК МММ "Свои" деньги каждый держит у себя!!!! А уже в общей партии есть свои и несвои деньги? Вот и понятно для каждого свой МММ.
Annet
10.08.2012 15:06:53
Ти вже такий брєд пишеш, а ж читати смішно... якщо не знаєш що писати по темі то краще не сунся....сам себе позориш. Вникнись в саму систему МММ-2012 тоді лишай коментарі, а то почав про систему а кінчив партією...Йди здобудь економічну освіту чи хоч якусь (можливо хоч цікавіше спілкування вийде)!
starec
10.08.2012 21:33:15
Annet доцю не ти , а ВИ! Моя освіта трохи не економічна, але вона не куплена як ваша, і чомусь приймаючи на роботу впевнююсь, що +-10років, покоління з економічною освітою "курить в стороні". Для тебе і однодумців МММ-це система-обдури ближнього свого, бо завтра або він обдурить тебе, або забере твої кошти. Я ПОВТОРЮЮ якщо ви всі такі впевнені тог куди підьїхати за грошима???? Бо бити буду сильно, но аккуратно:-)), причем не за свои деньги, а за кошти людини яку обдурили , наобіцяли і кінули, а зараз це гімно під егідою нового МММ, щось тут (да і не тільки тут) доказує. Чомусь на своїх зборах язики в усіх в ...., і одні обіцянки.
starec
10.08.2012 21:39:24
Дякую усім за увагу, мову з моєї сторони закінчено. Як я бачу відповіді на конкретні питання нема, так що....
ПРОТИ