До інциденту з нападом на офіс кандидата в депутати Верховної Ради України Олени Голєвої жоден з її опонентів немає відношення. Про це заявив під час прес-конференції начальник слідчого управління УМВС України у Волинській області полковник міліції Михайло Руденко.

За словами начальника слідчого управління, міліція стала заручником цих подій, адже через таємницю слідства правоохоронці не мають права розповідати подробиць справи, а відповідно виникає соціальна напруга.

«Більшість учасників цієї акції були встановлені… більшість з них самі були знайомі з представниками штабу Голєвої», - заявив Михайло Руденко.

В той же час на запитання журналістів чи розглядається слідством варіант, що напад на офіс було інсценовано з ініціативи тої ж таки Олени Голєвої з метою дискредитувати когось з опонентів начальник слідчого управління зауважив лишень, що і цей варіант продумувався. За його словами наразі встановлюється факт злочину, проте як такого злочину правоохоронними органами не було помічено. Тай учасники так званого нападу ніяким чином не пов’язані з жодним з кандидатів, вони пересічні лучани, які проводили акцію і слідством встановлено, що ніхто їм вказівок громити офіс Олени Голєвої не давав. Представники ЗМІ в свою чергу зауважили, що якщо ж не буде встановлено факт злочину, «народному адвокату» прийдеться відповідати за хибний виклик правоохоронних органів. Проте Михайло Руденко послався на те, що в кримінальному законодавстві є таке поняття, як «мнима уява». Тож Олені Голєвій могло просто здатись, що на неї напали через передвиборчу діяльність і таким чином вона може уникнути відповідальності. Сам же Михайло Руденко зауважив, що факт нападу на офіс можна розцінити по-різному, однак не доведено що це несло загрозу здоров’ю чи життю працівників.

В той же час начальник слідчого управління УМВС України у Волинській області кілька разів наголосив на тому, що особи які брали участь в нападі відомі, і вони були добре знайомі з представниками штабу самої Олени Голєвої. Тож чому викликали представників місцевих ЗМІ на допити лишається нез’ясованим. Разом з тим взагалі незрозуміло, яку «причетність» «шиють» у цій справі редактору газети «Аверс-Прес» Андрію Леву та шеф-редактору ТРК «Аверс» Наталії Московці. Адже фактично злочину не скоєно. Тож як у випадку з нападом, так і з питанням причетності до цього представників ЗМІ усе радше скидається на легку театральну виставу – ніби і злочин був, ніби і винуватців знайшли… Але якось і злочин-не злочин, і винуватців нема за що карати…