Вереснева заробітна плата штатних працівників області становила 2415 грн., що в 2,2 рази вище рівня прожиткового мінімуму, передбаченого законодавством для працездатних осіб (1102 грн.). За рівнем заробітків Волинь випереджає 5 областей (на початку року 2 області). З початку року кожному найманому працівнику нараховано в середньому по 2303 грн., що на 18,5% більше, ніж рік тому. Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.

В кожному третьому обстеженому суб’єкті нарахування заробітної плати штатним працівникам були в межах від 2 до 3 тис. грн. (зайнято 36% працівників області), в шостій частині підприємств вони перевищували 3 тис. грн. (зайнятий кожен четвертий працівник). З початку року частка підприємств, в яких заробітки не перевищували прожиткового мінімуму для працездатних осіб знизилась з 9,5% до 2,3%.

В області традиційно високою залишається зарплата працівників, зайнятих у сфері фінансової діяльності (4526 грн.), державного управління (3019 грн.), транспорту (2872 грн.). Разом з тим,  у готельному та ресторанному бізнесі, рибальстві та рибництві, сільському господарстві заробітки не перевищили 70% середньообласного рівня. На промислових підприємствах середня заробітна плата дорівнювала 2821 грн., в будівельних організаціях – 2306 грн., в освітніх закладах – 2323 грн., в установах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги – 1958 грн.  Співвідношення найвищої заробітної плати (у сфері фінансової діяльності) з найнижчою (у готелях та ресторанах) складає 3,2 раза.

Заборгованість з виплати заробітної плати зменшилась з початку року майже на чверть і становила на початок жовтня менше 5 млн. грн. Майже половина боргу належить економічно неактивним підприємствам, включаючи збанкрутілі. Недоотримали зароблене 905 волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах, в середньому по 2765 грн.